Prostřednictvím služby Best Wishes můžete nechat poslat svým blízkým box s růžemi nebo kytici na vámi uvedenou adresu v den dle vašeho výběru z níže uvedené nabídky. Ke květinám můžete požádat o přiložení karty s věnováním, které vepište do objednávkového formuláře ve spodní části stránky.

Objednávku je třeba zrealizovat nejpozději do 12:00 hod. v pracovní den před dnem doručení. Objednávky doručujeme ve spolupráci s portálem themillionroses.sk a s portálem kvety.sk.

Pro službu themillionroses.sk je box s růžemi doručen v následující kalendářní den (mimo neděle) po pracovním dni, kdy byla objednávka zadána. Box s růžemi je doručován kurýrem v době od 10:00 - 18:00. Služba themillionroses je dostupná pouze v Praze, Brně a Bratislavě. 

Kytice je doručována druhý pracovní den následující po dni, kdy byla objednávka zadána. V případě zadání objednávky během víkendu nebo státního svátku je nejčasnější možný den doručení druhý pracovní den následující po víkendu nebo státním svátku. Kytice je doručovaná kurýrem v době od 9 do 18 h. Objednávky doručujeme ve spolupráci s portálem themillionroses.sk a s portálem kvety.sk.