Cestování

Nabídky
Platnost nabídky
GRUND RESORT GOLF&SKI

Využijte slevu ve výši 15 % na všechny služby.

Trvalá spolupráce

Využijte slevu ve výši 15 % na všechny služby.

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI v Mladých Bukách v Krkonoších navazuje na historii golfového klubu Mladé Buky, který si oblíbilo mnoho golfistů pro kvality hřiště a jedinečné výhledy na Krkonoše.

V hotelu se můžete ubytovat v luxusních pokojích a apartmánech, najíst ve špičkové restauraci, která nabízí i krkonošské speciality a nabrat novou energii ve wellness centru.

Vedle golfu jsou pro Vás připraveny spousty dalších aktivit. Pro sportovce kola, lyžování v Krkonoších a outdoorové akce. Pro ostatní poznávací a turistické výlety po okolí hotelu.

Podmínky:
Platbu za služby je zapotřebí uhradit Diners Club kartou. Před návštevou se prosím objednejte. Využijte možnosti snadné elektronické rezervace v hotelu.

Kontaktní údaje:
Grund resort Golf&Ski

Mladé Buky 445, 542 23 Mladé Buky
tel. kontakt: 00420 499 421 950
email: reception@grundresort.cz
web: www.grundresort.cz
GPS: 50° 35′ 58.707″ N, 15° 49′ 58.41″ E

J&J Ostrožovič

Speciální slevy a doprava zdarma.

Trvalá spolupráce

Speciální nabídka pro držitele karet Diners Club

 

Exkluzivně pro držitele karet Diners Club je k dispozici online shop, jehož prostřednictvím si můžete nakoupit značkové vína J & J Ostrožovič za výhodné ceny.

V roce 1990 byl pan Jaroslav Ostrožovič prvním odvážným mužem, který začal podnikat na slovenské straně Tokaje. V průběhu téměř dvaceti let se z jeho rodinné firmy s třemi malými soudky stalo stabilní vinařství s víny, oceněnými mnohými medailemi na mezinárodním vinařském poli.

Dnes firma obhospodařuje 45 hektarů vlastních tokajských vinic systémem integrované produkce. V portfoliu firmy najdete moderní vína od jakostních, přes pozdní sběry a výběry z hroznů až po speciality typu slámových a ledových vín z tokajských odrůd Furmint, Lipovina, Muškát žltý. Na samém vrcholu jsou to pak tokajské výběry troj až šestiputňové, které jsou známé již z historie.

Tokajská vína jsou od nepaměti považována za elixír věčného mládí, symbol mužské síly a ženské krásy. Legendární moky, které vášnivě milovala ruská carevna Kateřina, s oblibou je pila Marie Terezie a básně o nich skládal J. W. Goethe.

 

Kontaktní údaje:
Nižná 233,  076 82 Veľká Tŕňa
tel. kontakt: 00421 56 679 33 22, 00421 908 996 040
webstránka: www.ostrozovic.sk
Sixt

Upgrade kategorie automobilu + narozeninová sleva 50 %

Trvalá spolupráce

Plaťte kartou Diners Club a získejte jako výhodu UPGRADE  kategorie – automobil o třídu vyšší, než jaký jste si objednali, a to za jedinečnou cenu. Tato exkluzivní nabídka je časově neomezená při pronájmu jakéhokoliv vozidla z vozového parku autopůjčovny Sixt v České republice.

V širokém autoparku Sixt Exclusive Collection máte na výběr z luxusních limuzín, rychlých sporťáků, ale i z terénních vozidel nyní navíc za speciální cenu pro držitele karet Diners Club. Pokud se prokážete kartou Sixt Express Card, můžete navíc dosáhnout celosvětově slevy až 20 % z ceny pronájmu vozu.

Speciální nabídky pro držitele karet

Narozeninový dárek – Sixt má pro vás speciální dárek v měsíci vašich narozenin – každý druhý den pronájmu zdarma. Držitel karty Diners Club tak můžete dosáhnout slevy 50 % z běžné ceny pronájmu.

Kontaktní údaje:
tel. kontakt: 00420 22 23 24 995
email: reservation@sixt.cz
webstránka: www.sixt.com