Gastronomie

Nabídky
Platnost nabídky
Malostranská beseda

10 % sleva

Trvalá spolupráce

Styl navržené gastronomie vychází ze základů české kuchyně, kterou si můžete vychutnat v útulném prostředí, kde se každý host může cítit dobře až domácky. Menu je založeno na domácí výrobě polotovarů, kořenících směsí a kompletních jídel. Podávány jsou i vegetariánská jídla a pokrmy založené na základech racionálního stravování.

Malostranská beseda je vybavena speciálním zařízením, tzv. tankovnami, tzn., že pivo je čepováno nikoli z klasických sudů (kegů), ale z velkokapacitních tanků.  Jedná se o moderní systém nerezových tanků o objemu 10 hl a 5 hl, ve kterých je pivo uloženo v nepropustném polypropylenovém vaku. Při používání tohoto systému nepřichází pivo při čepování vůbec do kontaktu se vzduchem, což má pozitivní vliv na kvalitu a trvanlivost nepasterizovaného piva.


Kontaktní údaje:

Restaurace Malostranská beseda
Malostranské náměstí 21, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 257 409 112
email: PUOR@malostranska-beseda.cz
webstránka: www.malostranska-beseda.cz
otevírací hodiny: Po – Ne: 11:00 – 23:00


Podmínky:

Nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club a nelze ji kombinovat s žádnými dalšími nabídkami. Slevu není možné uplatnit na denní menu.

J&J Ostrožovič

Speciální slevy a doprava zdarma.

Trvalá spolupráce

Speciální nabídka pro držitele karet Diners Club

 

Exkluzivně pro držitele karet Diners Club je k dispozici online shop, jehož prostřednictvím si můžete nakoupit značkové vína J & J Ostrožovič za výhodné ceny.

V roce 1990 byl pan Jaroslav Ostrožovič prvním odvážným mužem, který začal podnikat na slovenské straně Tokaje. V průběhu téměř dvaceti let se z jeho rodinné firmy s třemi malými soudky stalo stabilní vinařství s víny, oceněnými mnohými medailemi na mezinárodním vinařském poli.

Dnes firma obhospodařuje 45 hektarů vlastních tokajských vinic systémem integrované produkce. V portfoliu firmy najdete moderní vína od jakostních, přes pozdní sběry a výběry z hroznů až po speciality typu slámových a ledových vín z tokajských odrůd Furmint, Lipovina, Muškát žltý. Na samém vrcholu jsou to pak tokajské výběry troj až šestiputňové, které jsou známé již z historie.

Tokajská vína jsou od nepaměti považována za elixír věčného mládí, symbol mužské síly a ženské krásy. Legendární moky, které vášnivě milovala ruská carevna Kateřina, s oblibou je pila Marie Terezie a básně o nich skládal J. W. Goethe.

 

Kontaktní údaje:
Nižná 233,  076 82 Veľká Tŕňa
tel. kontakt: 00421 56 679 33 22, 00421 908 996 040
webstránka: www.ostrozovic.sk