Volný čas a zábava

Nabídky
Platnost nabídky
Bang & Olufsen

Získejte 2 roky záruky navíc + 3x VÍCE bodů do věrnostního programu Club Rewards

Trvalá spolupráce

Získejte 2 roky záruky navíc * + 3x VÍCE bodů do věrnostního programu Club Rewards. Stačí nakoupit v kamenném obchodě v Bratislavě nebo Praze a na každý zakoupený produkt získáte prodlouženou záruku ze 3 na 5 let (* neplatí na produkty řady BeoPlay) a navíc Vám za platbu kartou Diners Club připočteme 3x VÍCE bodů do věrnostního programu Club Rewards. Bang_and_Olufsen_lila Bang & Olufsen se specializuje na poskytování příjemného s užitečným a mění jej na uvolněnější zážitek. Vždy bereme inteligentní dům a jednoduchost ovládání jako celek. Bez ohledu na to, zda máte zájem o koupi audio či video zařízení, Vám umíme nabídnout příjemné prostředí s kávou, své zkušenosti a hlavně zážitek v oblasti akustiky. Navštivte nás a nechte si představit novou produktovou řadu nebo jen nahlédněte do zákulisí kvalitních a designových prvků z řad televizorů, reproduktorů a zvukových systémů. Nenechte si ujít design nové řady reproduktorů BeoLab 18, vestavěnou inteligenci v BeoSound Essence nebo zažijte neuvěřitelný pohyb televizoru BeoVision Avant z první ruky. Neváhejte a zavítejte k nám kdykoliv během otevíracích hodin nebo si domluvte osobní prezentaci přímo ve Vašem obýváku. Těšíme se na návštěvu. Podmínky: Podmínkou pro získání zvýhodnění (prodloužená záruka a / nebo 3x VÍCE bodů) je platba kartou Diners Club. Kontaktní údaje:

WE ARE SMART SPACE s.r.o  
Jáchymova 4 110 00 Praha 1 Tel: +420 224 811 234 eMail: prague@beostores.com

Otevírací hodiny: Po – Pá: 10:00 – 18:30

 

 

 

 

GRUND RESORT GOLF&SKI

Využijte slevu ve výši 15 % na všechny služby.

Trvalá spolupráce

Využijte slevu ve výši 15 % na všechny služby.

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI v Mladých Bukách v Krkonoších navazuje na historii golfového klubu Mladé Buky, který si oblíbilo mnoho golfistů pro kvality hřiště a jedinečné výhledy na Krkonoše.

V hotelu se můžete ubytovat v luxusních pokojích a apartmánech, najíst ve špičkové restauraci, která nabízí i krkonošské speciality a nabrat novou energii ve wellness centru.

Vedle golfu jsou pro Vás připraveny spousty dalších aktivit. Pro sportovce kola, lyžování v Krkonoších a outdoorové akce. Pro ostatní poznávací a turistické výlety po okolí hotelu.

Podmínky:
Platbu za služby je zapotřebí uhradit Diners Club kartou. Před návštevou se prosím objednejte. Využijte možnosti snadné elektronické rezervace v hotelu.

Kontaktní údaje:
Grund resort Golf&Ski

Mladé Buky 445, 542 23 Mladé Buky
tel. kontakt: 00420 499 421 950
email: reception@grundresort.cz
web: www.grundresort.cz
GPS: 50° 35′ 58.707″ N, 15° 49′ 58.41″ E

Malostranská beseda

10 % sleva

Trvalá spolupráce

Styl navržené gastronomie vychází ze základů české kuchyně, kterou si můžete vychutnat v útulném prostředí, kde se každý host může cítit dobře až domácky. Menu je založeno na domácí výrobě polotovarů, kořenících směsí a kompletních jídel. Podávány jsou i vegetariánská jídla a pokrmy založené na základech racionálního stravování.

Malostranská beseda je vybavena speciálním zařízením, tzv. tankovnami, tzn., že pivo je čepováno nikoli z klasických sudů (kegů), ale z velkokapacitních tanků.  Jedná se o moderní systém nerezových tanků o objemu 10 hl a 5 hl, ve kterých je pivo uloženo v nepropustném polypropylenovém vaku. Při používání tohoto systému nepřichází pivo při čepování vůbec do kontaktu se vzduchem, což má pozitivní vliv na kvalitu a trvanlivost nepasterizovaného piva.


Kontaktní údaje:

Restaurace Malostranská beseda
Malostranské náměstí 21, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 257 409 112
email: PUOR@malostranska-beseda.cz
webstránka: www.malostranska-beseda.cz
otevírací hodiny: Po – Ne: 11:00 – 23:00


Podmínky:

Nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club a nelze ji kombinovat s žádnými dalšími nabídkami. Slevu není možné uplatnit na denní menu.