V souvislosti s pandemií COVID-19 chceme také my pomoct, a proto od 1. 5. 2020 do konce roku snižujeme minimální splátku. Více zde.
Důležité oznámení.
Vážení klienti, vzhledem k šíření se koronaviru je pro nás Vaše zdraví na prvním místě. Proto bychom Vás rádi požádali o trpělivost při vyřízení Vašich objednávek. Objednávky budou od 16.3.2020 doručované pouze prostřednictvím kurýrní služby nebo poštou až do odvolání. Platí zároveň pro zboží, které je v našem věrnostním programu určené pouze pro osobní odběr, jelikož jsme byli nuceni uzavřít Klientské centrum pro osobní návštěvy. V takovém případě bude k manipulačnímu poplatku doúčtována suma reálných nákladů na doručení odměny na Vámi zadanou adresu. Děkujeme za pochopení.
Dočasné omezení Klientského centra.
Vážení klienti, vzhledem k šíření se koranaviru jsme byli nuceni zavést opatření na ochranu zdraví našich zaměstnanců. Uvedené opatření se týká uzavření Klientského centra a z toho vyplývající omezení dostupnosti našich operátorů. Proto bychom Vás chtěli požádat o využívání elektronických komunikačních prostředků. Své požadavky na blokaci karty, aktivaci karty, případně jakékoliv jiné požadavky nám zasílejte na emailové adresy: customer.service@dinersclub.cz, credit.control@dinersclub.sk. Děkujeme za pochopení.

Club Rewards