Delikatesy

Set Graffigna – Chardonnay Reserve + Malbec Reserve

Graffigna se v posledních pěti letech stala nejrychleji rostoucí značkou argentinských vín a je proslulá především svým výborným Malbecem.

Historie značky Graffigna je těsně spjata s historií Argentiny. Začíná již v roce 1860, kdy do Argentiny dorazil italský přistěhovalec a vášnivý cestovatel Santiago Graffigna. V roce 1870 zakládá Graffignu – první vinařství v provincii San Juan.

 

Graffigna Chardonnay Reserve má žlutozlatou barvu se zelenkavými odlesky. Jeho vůně je přetrvávající a harmonická. Převládají v ní noty zeleného jablka, ananasu a vanilky. Aromatický výraz je opulentní, evokující lískové oříšky a toastovou chlebovinu. Víno je díky vyváženému poměru mezi obsahem kyselin a objemem alkoholu velmi plné.

 

Graffigna Malbec Reserve má hluboce červenou barvu s fialkovým nádechem. Jeho vůně je mohutná, komplexní, připomínající zralé lesní plody s dotekem černého pepře a dalšího koření. Chuť je vyvážená s dobře integrovanými jemnými tříslovinami. Zajímavé je též svou příjemnou dochutí s nádechem kávy, vanilky a toastu.

Běžná cena: 600 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,2 %
Cashback:
3,1 %
Doporučit