Domácnost

Čokoládové fondue DELÍCIA

Právě otevíráme dveře čokoládového ráje! Do našeho nového čokoládového fondue namáčejte čerstvé i sušené ovoce, cukroví, rozpuštěnou čokoládou ozdobte palačinky či moučníky nebo ji nalévejte do silikonových formiček a připravte skvělé domácí čokoládové bonbony. Nespotřebovanou čokoládu uzavřete víčkem a uložte do lednice. Se šesti vidličkami. 

Čerstvé ovoce máčené v rozpuštěné horké čokoládě, to je zaručený recept na skvělé pohoštění při každé rodinné oslavě a dětské party.

V ČEM JE ČOKOLÁDOVÉ FONDUE DELÍCIA VÝJIMEČNÉ?

V elektrickém čokoládovém fondue DELÍCIA připravíte snadno a rychle lahodné fondue z bílé, hořké nebo mléčné čokolády. Pak stačí naporcovat jahody, banán, hroznové víno nebo mandarinku a připravené ovoce můžete v horké čokoládě namáčet a pochutnávat si. Oproti původnímu keramickému fondue, ve kterém se čokoláda v misce rozpouštěla hořící svíčkou, má elektrické čokoládové fondue DELÍCIA celou řadu výhod.  Na rozdíl od keramického například v elektrickém fondue nehrozí, že by rozpuštěná čokoláda v misce vyschla, nebo se dokonce připálila.

Přístroj má 2 stupně zahřívání:

 1. stupeň s vyšší teplotou 60 °C slouží pro rychlé rozpouštění čokolády.
   
 2. stupeň s nižší teplotou 40 °C slouží pro uchování čokolády v rozpuštěném stavu během podávání. 
   

Používání elektrického čokoládového fondue je naprosto bezpečné, riziko opaření při přípravě ani podávání fondue nehrozí. Pořádání fondue party se mohou bez obav plně zúčastnit i děti.  Miska s antiadhezním povlakem na rozpouštění čokoládového fondue je opatřena přenášecí rukojetí s nálevkou. Rozpuštěnou čokoládou můžete díky tomu kdykoliv bezpečně přenést a pohodlně dekorovat moučníky nebo plnit silikonové formičky při výrobě čokoládových pamlsků.

JAKÉ MÁ ČOKOLÁDOVÉ FONDUE DELÍCIA DALŠÍ VÝHODY? 

 • 6 fondue vidliček můžete během podávání odložit na okraj misky
   
 • s ochranným víčkem pro uchování nespotřebované čokolády v lednici
   
 • vidličky se neztratí, skladují se v misce uzavřené víčkem vložené v přístroji

Materiál: vyrobeno z kvalitního odolného plastu, kovová miska s prvotřídním antiadhezním povlakem. 

Návod k použití naleznete zde. 

Údržba: víčko, rozpouštěcí miska, rukojeť a fondue vidličky vhodné do myčky.

Záruka: 3 roky.

Běžná cena: 699 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,3 %
Cashback:
3,6 %
Doporučit