Domácnost

Džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem

Džbán myDRINK: Na svěží domácí limonádu z ovoce, zeleniny i bylinek!

Příjemné počasí, pohoda u vody, grilovačka, zkrátka léto, jak má být. K teplým měsícům patří neodmyslitelně ještě jedno – svěží limonáda! Se džbánem myDRINK s kvartetem vychytaných pohárů připravíte hezky poctivou a domácí. Užijte si léto s TESCOMOU!

S mátou, citronem, malinami, jahodami, okurkou či melounem? Nekonečně mnoho lahodných kombinací pro vaše letní osvěžení přináší vychytaný džbán s víčkem a čtyřmi poháry myDRINK. K jejich výrobě byl použit prvotřídní zdravotně nezávadný plast vhodný pro dlouhodobý styk s potravinami. Připravte si originální a zdravé nápoje!

Dokonalé osvěžení!

Bazén, stín, točená zmrzlina, každý bojuje proti vysokým teplotám jinak. Není ale snad nic příjemnějšího, než se osvěžit ledově vychlazenou limonádou, která dokonale povzbudí vyprahlé tělo. V TESCOMĚ jsme proto vymysleli džbán myDRINK o objemu 2,5 litru. V čem je výjimečný? Vyrobíte jakoukoliv limonádu, kterou máte rádi, a vůbec se u toho nezapotíte…

Meloun, pomeranč, nebo okurku?

Džbán jsme vybavili vyluhovací přepážkou, do níž jednoduše vložíte ovoce, bylinky nebo zeleninu – jahody, mátu, citrusy, meloun, hrušku, zázvor, okurku – prostě, co vám chutná. Použít můžete perlivou i neperlivou vodu a případně ji dosladit třtinovým cukrem. Připravíte si tak snadno poctivou domácí limonádu bez éček, barviv a konzervantů. K výrobě džbánu jsme použili prvotřídní zdravotně nezávadný plast, který je vhodný pro dlouhodobý styk s tekutinami a potravinami. Takže pokud má někdo z materiálu obavy, jsou zbytečné.
dzban_pohary_hmyz

Dotěrný hmyz nemá šanci!

Džbán se chlubí perfektně padnoucím víkem, které ochrání nápoj jak před nečistotami, tak i dotěrným hmyzem. Nabízíme ho ve čtyřech svěžích barvách – oranžové, růžové, modré a zelené.  A ještě jedna skvělá zpráva: vyluhovací přepážka je odnímatelná, džbán tak hravě vyčistíte nebo umyjete v myčce.

Na slámky všech velikostí!

Novinku z linie myDRINK dodáváme se čtyřmi vychytanými poháry o objemu 400 ml pro stylové servírování. Kelímky jsme doplnili o praktická víčka s pružným otvorem ve středu. Díky tomu lze použít slámky libovolné velikosti. Poháry s víčky jsou navíc stohovatelné, takže je můžete úsporně skladovat vložené ve džbánu! Že vám čtyři poháry nestačí? I na to jsme mysleli, proto je pořídíte i samostatně (o objemu 400 a 600 ml).

 

tescoma_1

Materiál: vyrobeno z prvotřídního plastu.

Údržba: lze mýt v myčce na šetrné programy, odolné do 60 °C.

Záruka: 3 roky.

Běžná cena: 599 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,3 %
Cashback:
3,1 %


Doporučit