Domácnost

Souprava na přípravu domácích výrobků z mléka

Nová linie DELLA CASA: Domácí sýr, máslo i dezerty. Bez dřiny a éček!

Je to snadnější, než si myslíte! Podojit stračenu, nechat mléko odstát, sebrat smetanu… Kdepak! Výroba sýra přece nemusí být žádná věda! Se soupravou DELLA CASA je to snadnější, než si myslíte. „Vyrobit si domácí sýr či dezert je se soupravou Della Casa opravdu hračka. Snažil jsem se vytvořit takový produkt, který si díky své jednoduché obsluze zákazníci zamilují.

Materiál: Všechny části soupravy jsou vyrobeny z prvotřídního odolného plastu.

Údržba: Všechny plastové díly soupravy pro přípravu krémového sýru DELLA CASA jsou vhodné do myčky. Každé z dodávaných pláten z netkané syntetické textilie lze použít opakovaně, plátno čistěte po každém použití pod tekoucí teplou vodou s přídavkem saponátu, důkladně vymáchejte a nechejte uschnout – neperte v pračce.  Při běžném použití a šetrné údržbě lze plátno použít až 5krát.

Záruka: 3 roky

Náš stroj, máslostroj!

Náš stroj, máslostroj! říkal Jan Werich alias továrník Simonides v komedii Hej rup. Hrkající náklaďák, to byl pro něj nejlepší pomocník při stloukání másla. V TESCOMĚ máme jinou radu: sáhněte po vychytávce DELLA CASA. A opět jako v případě soupravy na sýr a dezert platí – zvládne to každý!

Nádobu naplníte smetanou na šlehání, přidáte lžíci zakysané smetany, bylinky, špetku soli a šleháte zhruba dvě minuty. Až začne klást šlehací disk odpor, máte máslo! Cedicím otvorem slijete podmáslí, které můžete použít třeba na ovocný koláč, lívance nebo výrobu těstíčka. Z jednoho kelímku smetany na šlehání získáte až 100 gramů domácího másla.

Materiál: kvalitní plast a prvotřídní nerez ocel.

Údržba: vhodné do myčky.

Záruka: 3 roky.

Kam s ním? Do máslenky!

Ale kam s ním? Na nerudovskou otázku je prostá odpověď – no přece do máslenky DELLA CASA! Máslo v ní perfektně vytvarujete. A díky silikonovému víčku ho bez potíží vyndáte. Malé hroty na dně máslenky zase slouží k tomu, aby máslo neklouzalo. Návod k použití naleznete zde. 

Materiál: pružný silikon a odolný plast.

Údržba: vhodné do myčky.

Záruka: 3 roky.

Souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA: Bez éček a lepší než ze supermarketu!

Je svěží, krémový, lahodný, výživný, zdravý. Ne nadarmo se říká: „V čerstvém sýru najdeš sílu!“ Že ho kupujete? Chyba! Poctivý domácí a lepší než z marketu vyrobíte s novinkou linie DELLA CASA. A nemějte obavy, není to alchymie. S „tescomáckou“ vychytávkou to zvládne i kuchtík-začátečník.

Bylinky, ovoce i čokoláda! Vážně je to jednoduché, jak napovídá postup: miska, síto, plátno, smetana či jogurt, víko, uzavřít a čekat až 24 hodin, než tekutina odteče. Hotovo. Sýr můžete osvěžit bylinkami, u dezertu zase vmíchejte ovoce, kakao nebo nastrouhejte čokoládu.Uvidíte, že nadýchaný dezert bez éček a zahušťovadel si vaši malí jedlíci zamilují! Že si nejste jistí, jak dobrotu ochutit? Přiložený seznam receptů vám pomůže.

Zdravý a bez chemie!

Češi jsou pivaři. A taky „sýraři“. Ve spotřebě toho taveného patříme ke světové špičce. Jenže taveňák má velkou nevýhodu – obsahuje éčka a tavící soli, které zapříčiňují, že se z těla vyplavuje vápník. Nic dobrého pro vás, nic dobrého pro vaše děti! Co s tím? Řešení je prosté: čerstvý sýr! Má vysoký obsah bílkovin, výborně zasytí a je bez chemie. Zkrátka „dar bohů”.

Zvládne to každý!

V našem DESIGN CENTRU jsme vymysleli unikátního pomocníka, se kterým připravíte přesně takový. Že si na „ruční sýrovou práci“ netroufáte? Strach, že při výrobě selžete, je zbytečný! „Výrobek jsem koncipoval tak, aby s ním výroba sýra byla co nejsnazší. S nadsázkou se dá říct, že kdo si zvládne namazat chleba s máslem, zvládne připravit i čerstvý sýr

della_casa_souprava_postup

Vyrobte si, jaký máte rádi!

Všechny ingredience, které k výrobě potřebujete, jsou snadno k dostání. Mléko (plnotučné je ideální), syřidlo (ocet nebo citronová šťáva) a sůl. Nic víc není třeba. Pokud chcete sýr ozvláštnit, sýřeninu ochuťte bylinkami nebo třeba sekanými ořechy (inspirovat se můžete přiloženými recepty). 
Shrnuto, podtrženo: se soupravou DELLA CASA vyrobíte skutečně lahodný a hodnotný přírodní sýr bez chemie, takový, který můžete bez obav dát k snídani či svačině vašim nejmenším. Návod na použití a recepty naleznete zde. 

Materiál: prvotřídní odolný plast, pružina z vysokojakostní nerez oceli.

Záruka: 3 roky.

 

Běžná cena: 1216 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3 %
Cashback:
5,8 %
Doporučit