Domácnost

Sada nádobí PRESIDENT Stone 8 díl

Hrnec, pánev i pekáč v jednom – objevte nádobí PRESIDENT Stone, které navždy změní vaše vaření.

Skvěle se osvědčil na pánvích a proto jsme ho jako první dali také hrncům, kastrolům a rendlíkům. Ano – dokonalý nepřilnavý povrch s charakterem přírodního kamene, který odolá i kovovému kuchyňskému nářadí, nově najdete také na luxusním nádobí PRESIDENT Stone, a to uvnitř i vně! Vaření v něm získává zcela jinou dimenzi – přesvědčte se…

Proč o revolučním „kameninovém“ nádobí uvažovat?

Můžete v něm bez připalování restovat stejně jako v pánvi. Zvrásněný povrch navíc propéká rovnoměrně. Použití nepřilnavého povrchu z vnější strany zase usnadňuje čištění – drátěnku tak v kuchyni už nikdy nebudete potřebovat. Mimořádné odolný povrch odolá i kovovým kuchyňským nástrojům, takže si k němu (pokud nechcete) nemusíte pořizovat speciální nářadí z nylonu. K přípravě jídel na tomto povrchu stačí jen minimum tuku – budete v něm proto vařit zdravěji. Vzhled přírodního kamene na obou stranách nádobí je mimořádně estetický a navíc si jej zachová trvale. PRESIDENT Stone se tak stane na dlouhou dobu nejen chytrým a univerzálním pomocníkem pro vaření, ale i ozdobou vaší kuchyně.

Sada obsahuje:

  • hrnec 20 cm 3,0 l + poklice
  • kastrol 18 cm  1,8 l + poklice
  • kastrol 20 cm, 2,5 l + poklice
  • rendlík 16 cm, 1,3 l + poklice

Masivní úchyty a poklice, které mohou do trouby

Hrnce, kastroly i rendlíky jsme opatřili nerezovými úchyty, které jsou připevněny dvěma nýty, a proto do nich nezatéká ani se časem neuvolní. Všechno také dodáváme s masívními sklonerezovými poklicemi – díky tomu můžete nádobí PRESIDENT Stone používat i v pečicí troubě jako pekáč nebo jen k zapékání bez poklice. Samozřejmostí je sendvičové indukční dno, díky kterému je pánev stejnoměrně rozehřátá po celé ploše. 

Nádobí PRESIDENT Stone můžete bez obav mýt v myčce nádobí. Díky prvotřídní kvalitě na nádobí poskytneme mimořádnou záruku 5 let.

Běžná cena: 4000 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
5,3 %
Doporučit