Domácnost

Zmrzlinovač DELLA CASA

Zmrzlinovač DELLA CASA: Domácí zmrzlina, kterou si zamilujete. Sametová, bez éček, jako z Itálie!

V Itálii je lahodná, sametová. Snad jako nikde jinde. Tamní mistři cukráři o ní před staletími říkávali: „Udělat dobrou zmrzlinu je věda, toť nejtěžší z cukrářského řemesla.“ Jenže dnes tady máme moderní vychytávky od TESCOMY! Zmrzlinovač z linie poctivých domácích dobrot DELLA CASA vám ukáže, že výroba božské zmrzliny není alchymie, ale snadná záležitost pro každého.

Levnější a zdravější než ze supermarketu!

Léto, to jsou příjemné teploty, koupání, dovolená, prázdniny, osvěžující nápoje a samozřejmě zmrzlina. Bez ní si teplé měsíce dokáže představit jen málokdo. Jenže není zmrzka jako zmrzka. Vepřová želatina, umělá dochucovadla, palmáč, smetany minimum… Průmyslově vyráběné zmrzliny jsou většinou plné chemie a náhražek. Že vám nechutnají? Že se bojíte je dát dětem? Se zmrzlinovačem si připravíte takovou, jaká vám chutná. A bez éček a levnější než ze supermarketu!
zmrzlinovac_uzka

Skvělé ledové nápoje!

Jak na to? Nádobu zmrzlinovače namrazíte, připravíte směs podle přiloženého receptu, vlijete do nádoby a 15 až 20 minut promícháváte. Nic víc. Tímto způsobem vyrobíte až 800 mililitrů zmrzliny podle svého gusta. Tedy dost na odpolední mlsání pro vás i vaše ratolesti. Ve zmrzlinovači lze navíc připravit i skvělé ledové nápoje. Při jejich výrobě stačí promíchávat směs jen do chvíle, než získá konzistenci koktejlu.

Báječné recepty!

Na dílenském zpracování jsme si dali, jak je u nás pravidlem, záležet. Vnější plášť zmrzlinovače je z odolného plastu, mrazící nádoba, která se dá vyjmout, zase z hliníku. Do mrazáku se tak dá nádoba vkládat samostatně, což je skvělé pro úsporu místa. Jistě oceníte i velkorysý nalévací otvor ve víku, a tak není potřeba ho při doplňování surovin sundávat. Součástí balení jsou i originální recepty našich kuchařů, mimo jiné na báječnou smetanovou, avokádovou nebo jogurtovou zmrzlinu s mangem a zázvorem.

Materiál: vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, mrazicí nádoba ze zdravotně nezávadného hliníku. 

  • brožura s originálními recepty je součástí výrobku

Údržba: plastové části zmrzlinovače lze mýt v myčce; mrazicí nádobu s chladicí náplní myjte pod tekoucí vodou.

Záruka: 3 roky.

Běžná cena: 899 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3 %
Cashback:
5 %
Doporučit