Doutníky

Romeo Y Julieta Churchills A/T – 3 ks

Značka Romeo y Julieta, nesoucí jméno Shakespearových hrdinů, vznikla v roce 1875. Mezinárodní uznání si začala získávat na počátku 19. století poté, co don Pepín Fernández rozpoznal důležitost „prstýnků“ jako základ úspěchu. Odhaduje se, že při výrobě bylo použito až 20 000 různých pásků.

Jedním z nejoddanějších kuřáků této značky byl Winston Churchill. Od jeho návštěvy Havany v roce 1946 je jeho jméno uvedeno na prstýnku a rovněž po něm byla pojmenována nejslavnější vitola značky, která má délku 178 mm a průměr 47 mm.

Díky vyvážené a aromatické chuti listů pocházejících z regionu Vuelta Abajo je klasickým Habanem se středně těžkou chutí. V roce 2006 se na trhu objevila nová vitola Short Churchills pojmenovaná Robustos. Velikost, která dosud chyběla v sortimentu. VIII. Festival del Habano byl ideální příležitostí pro uvedení nového produktu na trh a také pro představení nového designu značky. Dnes jsou doutníky Romeo y Julieta světově proslulé a nabízí jeden z nejširších rozsahů velikostí.

Všechny jsou vyráběny ručně.

 

Klasifikace: střední

Země původu: Kuba

Tvar doutníku: JULIETA No.2

Délka: 178 mm

Obvod prstýnku: 47 mm

 

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:

Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí

Běžná cena: 1458 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
8,1 %
Doporučit