Filmy, Knihy & Časopisy

Hobit kolekce 1.-3. – prodloužené verze 15DVD

 

Hobit: Neočekávaná cesta – prodloužená verze 5DVD
(The Hobbit: An Unexpected Journey – Extended Edition)
2012 / Fantasy, Dobrodružný / 175 minut / Nový Zéland, USA

První díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta natočený na námět stejnojmenné nadčasové klasiky z pera J. R. R. Tolkiena sleduje hlavního hrdinu Bilba Pytlíka. Ten je spolu s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou vržen do velkolepého dobrodružství: musí od strašlivého draka Šmaka vydobýt zpět ztracené království trpaslíků Erebor. Cesta je zavede do Velké divočiny, přes zrádný kraj plný skřetů, orků a smrtících vrků i za tajemnou a zlověstnou postavou známou jen jako Černý mág. Během putování prosťáček Bilbo nejen odhalí hluboko v sobě lstivost a odvahu, která překvapí i jeho samotného, ale také získá „miláška“- prsten, který je svázán s osudem celé Středozemě tak, že si to Bilbo neumí ani představit.

Hobit: Šmakova dračí poušť – prodloužená verze 5DVD
The Hobbit: The Desolation of Smaug – Extended Edition / 2014/ Fantasy, Dobrodružný/ 179 minut / Nový Zéland, USA

HOBIT BILBO PYTLÍK, ČARODĚJ GANDALF A 13 TRPASLÍKŮ vedených Thorinem Pavézou dál míří ke ztracené trpasličí říši Erebor. Cestou narazí na kožoměnce Medděda, obří mirkwoodské pavouky a vůdce lesních elfů Legolase, Tauriel a krále Thranduila a pak s tajemným mužem zvaným Bard proklouznou do Jezerního města. Nakonec dorazí k Osamělé hoře, kde je čeká jejich největší nepřítel – drak Šmak.

Hobit: Bitva pěti armád – prodloužená verze 5DVD
(The Hobbit: The Battle of the Five Armies – Extended Edition)
2015 / Fantasy, Dobrodružný / 87 minut / Nový Zéland, USA

Působivé zakončení trilogie Hobit.
Pětidisková prodloužená edice ve formátu DVD obsahuje dosud nezveřejněné záběry, celé hodiny bonusů z filmového zákulisí a natáčení plus další materiály.

 Zvukové formáty: česky DD 5.1 

Běžná cena: 1800 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
8,3 %
Doporučit