Filmy, Knihy & Časopisy

Knihy Ivo Tomana 1

Vyberte si jednu z knih Ivo Tomana:

Štěstí na míru (Kolik štěstí můžeme mít?)

Jste dost šťastní? Vyzkoušeli jste líbivé tajemství přitažlivosti, mentalitu hojnosti, ezoteriku, … a nic? Zapomeňte na líbivé “pozitivní” řeči. Být šťastný totiž není žádné tajemství. Je to obyčejná smysluplná práce na sobě. Mnoho příkladů vám ukáže, jak si zvýšíte své krátkodobé i dlohodobé pocity štěstí. Budete překvapeni šokujícími pravdami o lidském štěstí. Dokonce si své štěstí můžete ušít na míru. Jak? O tom je tato kniha.

Počet stran 200
Rok vydání 2014

Absťák (Přestaňte kouřit bez absťáku a přibírání na váze)

Ivo Toman o kouření a lidské motivaci ví opravdu hodně. I přes své postižení se stal nejvyhledávanějším motivačním řečníkem v Česku a na Slovensku, protože jde až na samou podstatu věci. Přečtěte si jeho zpověď bývalého kuřáka a získejte návod jak na to.

Počet stran 192
Rok vydání 2012

O úspěchu

Co je úspěch? Odpovědi jsou dvě. V první se dá úspěch měřit penězi a majetkem. Druhá je o tom, vytvořit si život podle svých představ, protože majetek samotný nám štěstí nepřinese.

Na téma úspěch koluje mezi lidmi spousta líbivých nesmyslů. Lidé jim věří, přestože jim škodí. Proto je na světě obrovské množství neúspěšných lidí. Většina pozitivních knih o úspěchu hlásá, že původ, talent a vzdělání nerozhodují; a že základem úspěchu je tajemství přitažlivosti. Jenže je to jinak. V této knize se dozvíte proč.

Počet stran 240
Rok vydání 2011

Motivace zvenčí je jako smrad (…za pár hodin se vyvětrá)

Kniha Motivace zvenčí je jako smrad vznikla z první hodiny školení Základy vedení lidí. Už dvacet let se Ivo Toman zabývá lidskou motivací. V této knize najdete mnoho překvapení. Zjistíte, že vnitřní motivace většinou není kladná. Že vnější motivace funguje jen pár hodin. A také zjistíte proč. Kniha vám “rozbije” téměř vše, co jste si dodnes mysleli o motivaci.

Počet stran 192
Rok vydání 2010

Debordelizace hlavy (Zprimitivněte k úspěchu)

Ke každému stroji dostanete i návod na použití. Jen ke svému mozku jste ho nedostali. Proto většina lidí ani netuší, co vše mohou dokázat. 

Průměrný člověk využívá jen asi dvě procenta svého mozkového potenciálu. Pokud ale stroje pracují jen s desetiprocentní účinností, považujeme je za neúčinné. Zdá se vám to normální?

Počet stran 192
Rok vydání 2009

Úspěšná sebemanipulace (Tajemství vnitřní mluvy)

Co v této knize najdete? Příběh člověka, který v životě uspěl, přestože se narodil postižený a vyrůstal bez sebevědomí. Přestože ho posílali do zvláštní školy, vystudoval. Navíc musel mnoho let splácet milionové dluhy. Nyní je majitel prosperující mezinárodní firmy, úspěšný autor vzdělávacích programů a školitel. Návody na úspěch, které autor ověřil ve svém osobním i pracovním životě. Spoustu rad a doporučení, které opravdu fungují. Objevíte, proč pozitivní myšlení není pro každého.

Počet stran 190
Rok vydání 2008

Všechny knihy jsou v českém jazyce, mají brožovanou vazbu, rozměr přibližně 150 x 210 mm a vydalo je vydavatelství Taxus International.

Běžná cena: 468 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 5 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,7 %
Cashback:
5,5 %


Doporučit