Luxus & Fashion

Cestovní peněženka Montblanc 16cc

Cestovní peněženka Montblanc Nightflight 16cc Travel Wallet je vyrobena z nylonové textilie s jemnou strukturou vláken, odolnou vůči skvrnám, vodě a škrábancům – „cestě-odolná“, v kombinaci s měkkou kůží, žakárovou podšívkou s Montblanc vzorem a emblémem Montblack s ruténiovou povrchovou úpravou. Obsahuje 16 přihrádek na karty, 1 velkou přihrádku na letenku, jednu zipem přihrádku, 2 další přihrádky a 1 místo na psací potřeby. Cestovní peněženka Montblanc Nightflight je dokonalým společníkem na cestování, který zajistí bezpečnost všech karet, peněz a cestovních dokladů, včetně vstupenek a potvrzení.

Detail produktu:

Model: 113141

Materiál: nylonová textilie, černá kůže

Barva: černá

Velikost: 13 x 22,3 cm

Společnost Montblanc byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory a jsou považována za stylový dar poukazující na sounáležitost ke světové elitě.

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

Běžná cena: 8750 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
6,7 %
Doporučit