Luxus & Fashion

Inkoustové pero MONTBLANC Meisterstück Solitaire

MONTBLANC Meisterstück Solitaire Ceramics Black Prisma je velice kvalitní psací nástroj, který má mosazné tělo pokovené platinou a víčko z keramiky se strukturovaným čtvercovým vzorem zkombinované s doplňky z mosazi pokovené platinou. Dvoutónový 18ti karátový ručně vyrobený zlatý hrot s platinovým dekorem. Tři platinou pokovené kroužky s vygravírovaným nápisem Montblanc. Každé pero má individuální sériové číslo, které je na platinou pokoveném mosazném klipu. Šroubovací víčko je zdobené bílou hvězdou (sněhovou vločkou) Montblanc. Zabudovaný plnicí pístový systém s průsvitnou spodní částí těla odkrývající množství inkoustu. Dodáváno v luxusní dárkové krabičce Montblanc se semišovým interiérem.

Společnost MONTBLANC byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory. Společnost MONTBLANC dokázala vyrábět nejen spolehlivá a kvalitní pera, ale udělala z psacích potřeb symbol úspěchu a rozkvětu. Pera MONTBLANC byla zapsána v Guinessově knize rekordů, píší s nimi králové, prezidenti, skladatelé i herci. Pera MONTBLANC jsou považována za stylový dar a poukazují na sounáležitost ke světové elitě.

Detail produktu:

Materiál: mosaz, platina, zlato, keramika
Barva: černá se stříbrnou
Typ: plnicí pero s pístovým systémem
Záruka: 2 roky
Balení: luxusní dárková krabička Montblanc

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

Běžná cena: 35400 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
7,9 %
Doporučit