Luxus & Fashion

Inkoustové pero MONTBLANC StarWalker Carbon

Montblanc Starwalker Carbon plnící pero s povrchovou úpravou z uhlíkových vláken v antracitové barvě, zdobenou jemnným geometrickým vzorem. Klip a ostatní kovové části jsou pokovené platinou. Průhledný vršek víčka zdobí plovoucí bílá hvězda (sněhová vločka) Montblanc. Každé pero firmy Montblanc má své individuální sériové číslo, které je umístěno na klipu pera. Dodáváno v luxusní dárkové krabičce Montblanc se semišovým interiérem.

Společnost MONTBLANC byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory. Společnost MONTBLANC dokázala vyrábět nejen spolehlivá a kvalitní pera, ale udělala z psacích potřeb symbol úspěchu a rozkvětu. Pera MONTBLANC byla zapsána v Guinessově knize rekordů, píší s nimi králové, prezidenti, skladatelé i herci. Pera MONTBLANC jsou považována za stylový dar a poukazují na sounáležitost ke světové elitě.

Detail produktu:

Materiál: uhlíková vlákna, platina, zlato, rodium
Barva: černá se stříbrnou
Typ: plnicí pero s inkoustovými bombičkami
Záruka: 2 roky
Balení: luxusní dárková krabička Montblanc

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

Běžná cena: 23650 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
7,9 %
Doporučit