Pokud bude tento produkt objednán po 6.12.2019 nemůžeme bohužel zaručit jeho dodání před vánočními svátky. Děkujeme za pochopení.

Luxus & Fashion

Kolekce Frey Wille Contem. Art – Chrysler Building

Kolekce Frey WilleContemporary Art – posouvá čas dopředu, k současnosti. Přináší výrazné geometrické tvary, reprezentující slavné památky New Yorku – jako v této kolekci budovu Chrysler Building. Letní barvy jsou jako den u moře – blankytně modrá a písková, v kombinaci se stříbrnou zazáří tyto barvy v jedinečném světle.

Značka Frey Wille se proslavila díky naprosté originalitě svých šperků. Frey Wille vlastní více než 60 butiků na celém světě a hlavní myšlenkou je nezaměřovat se na množství, jako je tomu u jiných luxusních značek. Místo toho je heslem společnosti proniknutí do různých kultur a umělecké poselství. Šperky jsou výsledkem uměleckého génia, každý z nich je absolutní originál a vzniká během dlouhého procesu, ve kterém se snoubí obrovský talent s mravenčí prací a množstvím nových, originálních nápadů. Šperky jsou inspirovány pocity v podobě pozitivních, často až zvláštních barevných odstínů a grafických prvků, které zaujmou už na první pohled.

Běžná cena: 30500 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 2 do 5 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
20,6 %
Doporučit