Luxus & Fashion

Kolekce Frey Wille Ode to Joy of Life – Blue Passion

Intenzivní radost ze života a tak trochu lehkovážnost – Ode to Joy of Life je poctou trvalému štěstí. Tato kolekce, ve svěžích barvách a uměleckých designech plných vášně a radosti ze života, nese nenapodobitelného ducha Frey Wille. Podmaňuje si fantazii svobodou barev a emocí, přibližuje vášeň prostřednictvím designu.

Blue Passion z kolekce „Óda na radost ze života“ je nositelem silných barev pro silné ženy – modrá a zelená symbolizují vodu a vlny, které přinášejí chladivou svěžest. 

Značka Frey Wille se proslavila díky naprosté originalitě svých šperků. Frey Wille vlastní více než 60 butiků na celém světě a hlavní myšlenkou je nezaměřovat se na množství, jako je tomu u jiných luxusních značek. Místo toho je heslem společnosti proniknutí do různých kultur a umělecké poselství. Šperky jsou výsledkem uměleckého génia, každý z nich je absolutní originál a vzniká během dlouhého procesu, ve kterém se snoubí obrovský talent s mravenčí prací a množstvím nových, originálních nápadů. Šperky jsou inspirovány pocity v podobě pozitivních, často až zvláštních barevných odstínů a grafických prvků, které zaujmou už na první pohled.

Běžná cena: 45000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 2 do 5 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
19,6 %
Doporučit