Luxus & Fashion

Kolekce Frey Wille Ode to Joy of Life – Secret Love

Intenzivní radost ze života a tak trochu lehkovážnost – Ode to Joy of Life je poctou trvalému štěstí. Tato kolekce, ve svěžích barvách a uměleckých designech plných vášně a radosti ze života, nese nenapodobitelného ducha Frey Wille. Podmaňuje si fantazii svobodou barev a emocí, přibližuje vášeň prostřednictvím designu.

Design Secret Love z kolekce “Óda na radost ze života” se hraje s kontrastem černé a jemných pastelových barev. Přináší elegantní, ženskou atmosféru v nenápadných večerních barvách, ale při tom stále velkým písmem jasně hlásá své poselství lásky.

Značka Frey Wille se proslavila díky naprosté originalitě svých šperků. Frey Wille vlastní více než 60 butiků na celém světě a hlavní myšlenkou je nezaměřovat se na množství, jako je tomu u jiných luxusních značek. Místo toho je heslem společnosti proniknutí do různých kultur a umělecké poselství. Šperky jsou výsledkem uměleckého génia, každý z nich je absolutní originál a vzniká během dlouhého procesu, ve kterém se snoubí obrovský talent s mravenčí prací a množstvím nových, originálních nápadů. Šperky jsou inspirovány pocity v podobě pozitivních, často až zvláštních barevných odstínů a grafických prvků, které zaujmou už na první pohled.

Běžná cena: 37000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 2 do 5 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
17,5 %
Doporučit