Luxus & Fashion

Kolekce Frey Wille Spirit of Africa – Kilimanjaro

Kolekce Frey Wille Spirit of Africa vás přivede do světa pestrých kultur, svěží přírody a nepředvídatelných volně žijících živočichů. “Duch Afriky” je věnován lidstvu a kontinentu, kde se to všechno začalo… Hýří hřejivými odstíny hnědé, okrové a červené, doplněné nebeskou modří, béžovou a jemnou růžovou.  Je celkovým stylem spíše netradiční a odráží nekonečnou energii a silné rytmy a inspiruje k návrtau k původnímu duchu Afriky.

Fascinující vysoký a bezprecedentní horský masiv Kilimanjaro byl vždy pro lidstvo velkou inspirací. Okolní regiony jsou domovem kmenů, jejichž živé tradiční kostýmy a šperky inspirovaly umělce z Frey Wille. V kolekci Kilimanjaro zasněžené vrcholy kvetou na křišťálově modré obloze, drsná struktura motivů kmenového umění a okrasné ještěrky a ptáky symbolizují svěží divokost a plodnost tohoto kontinentu.

Značka Frey Wille se proslavila díky naprosté originalitě svých šperků. Frey Wille vlastní více než 60 butiků na celém světě a hlavní myšlenkou je nezaměřovat se na množství, jako je tomu u jiných luxusních značek. Místo toho je heslem společnosti proniknutí do různých kultur a umělecké poselství. Šperky jsou výsledkem uměleckého génia, každý z nich je absolutní originál a vzniká během dlouhého procesu, ve kterém se snoubí obrovský talent s mravenčí prací a množstvím nových, originálních nápadů. Šperky jsou inspirovány pocity v podobě pozitivních, často až zvláštních barevných odstínů a grafických prvků, které zaujmou už na první pohled.

Běžná cena: 29600 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 2 do 5 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
17,8 %
Doporučit