Luxus & Fashion

MONTBLANC Doué Signum kuličkové pero

V detailech propracované luxusní kuličkové pero značky MONTBLANC, pocházející ze série Meisterstück Solitaire s názvem DOUE Signum, má tělo vyrobené z kvalitní černé pryskyřice s vyrytými speciálními designovými prvky loga Montblanc. Na víčku najdete tři kroužky pokovené platinou s vygravírovaným znakem Montblanc. Víčko pera je shora zdobené znakem Montblanc. Každé pero má individuální sériové číslo, které je vyryté na platinou pokoveném klipu. Hrot vysunete otočením horní části kuličkového pera.

Společnost MONTBLANC byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory. Společnost MONTBLANC dokázala vyrábět nejen spolehlivá a kvalitní pera, ale udělala
z psacích potřeb symbol úspěchu a rozkvětu. Pera MONTBLANC byla zapsána v Guinessově knize rekordů, píší s nimi králové, prezidenti, skladatelé i herci. Pera MONTBLANC jsou považována za stylový dar a poukazují na sounáležitost ke světové elitě.

Detail produktu:

Materiál: pryskyřice, kaučuk, kov
Barva: černá se stříbrnou
Typ: kuličkové pero s otočným twist mechanismem
Záruka: 2 roky
Balení: pero je dodáváno v luxusní dárkové krabičce Montblanc

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

 

Běžná cena: 14450 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 14 do 28 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
7,9 %
Doporučit