Luxus & Fashion

MONTBLANC Black Mystery kuličkové pero

Opravdovým úlovkem mezi kuličkovými pery je pero značky MONTBLANC, pocházející ze série Starwalker s názvem Black Mystery. Tělo pera je tvořeno z mosazi s černou lakovanou povrchovou úpravou pogravírované futuristickým vzorem s tajemným nádechem, v kombinaci s doplňky pokovenými vysoce leštěnou platinou. Každé pero značky Montblanc má individuální sériové číslo nacházející se na platinou pokoveném klipu spolu s logem značky Montblanc. Průhledný vrch víčka je ozdoben “plovoucím” znakem Montblanc. Hrot vysunete otočením horní části kuličkového pera.

Společnost MONTBLANC byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory. Společnost MONTBLANC dokázala vyrábět nejen spolehlivá a kvalitní pera, ale udělala
z psacích potřeb symbol úspěchu a rozkvětu. Pera MONTBLANC byla zapsána v Guinessově knize rekordů, píší s nimi králové, prezidenti, skladatelé i herci. Pera MONTBLANC jsou považována za stylový dar a poukazují na sounáležitost ke světové elitě.

Detail produktu:

Materiál: mosaz, kov
Barva: černá se stříbrnou
Rozměr:
Typ: kuličkové pero s otočným twist mechanismem
Záruka: 2 roky
Balení: pero je dodáváno v luxusní dárkové krabičce Montblanc

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

 

Běžná cena: 11650 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
4 %
Cashback:
7,9 %
Doporučit