Luxus & Fashion

Pánská taška Montblanc Nightflight

Pánská taška Montblanc Nightflight Document Case z nylonové textilie s jemnou strukturou vláken s měkkou kůží je odolná proti poškrábání, skvrnám a vodě. Perfektní pro obchodníka, který hledá funkčnost, odolnost a čistý vzhled. Tato praktická taška obsahuje 2 prostorné přihrádky velikosti A4 s vnitřní kapsou na zip, polstrovaný prostor na laptop a 3 další přihrádky a roztažitelné hlavní oddělení. Další kapsy mimo tašky, 2 vpředu a 1 skryté na zádech, nabízejí snadný přístup k přihrádce na dokumenty. Pohodlné kožené rukojeti, nastavitelný a odnímatelný značkový černý ramenní popruh, satelitní systém pro připevnění tašky k zavazadlu poskytují této tašce vícero možností na nošení. Vyberte si ze dvou barevných provedení – černá nebo modrá.

Detail produktu:

Materiál: nylonová textilie, černá kůže

Barva: 113134černý nylon; 116781modrý nylon

Velikost: 42 x 30 x 14 cm

Společnost Montblanc byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory a jsou považována za stylový dar poukazující na sounáležitost ke světové elitě.

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

Běžná cena: 18500 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
6,8 %


Doporučit