Luxus & Fashion

Pánská taška Montblanc Urban Spirit

Pánská taška Montblanc Urban Spirit Document Case Large je vybavena dvěma přihrádkami na zip a přední kapsou s tlačítkovým uzávěrem na vnější straně a přihrádkou na laptop, 1 kapsou na zip, 2 kapsami na mobilní telefon a 3 místy na psací potřeby. Taška má také satelitní systém upevnění, pohodlné kožené rukojeti a je vybavena technologií Montblanc Shield, která je zabudována do kapsy na zip a zvyšuje ochranu před neoprávněným čtením, kopírováním a/nebo manipulací s vašimi osobními údaji.

Detail produktu:

Model: 114657

Materiál: ušlechtilá kůže

Barva: černá

Velikost: 41 x 30 x 11 cm

Společnost Montblanc byla založena v Německu v roce 1910 a za svůj symbol si vybrala nejvyšší horu v Evropě, jejíž název se stal i názvem společnosti. Produkty jsou označeny šestihrannou bílou hvězdou připomínající zasněžený vrchol této hory a jsou považována za stylový dar poukazující na sounáležitost ke světové elitě.

Termín dodání

Vzhledem k širokému sortimentu a exkluzivitě výrobků značky Montblanc je termín dodání 7-14 dní možný v případě, že je zboží na sklade u dodavatele. V opačném případě může být tato doba výrazně prodloužena.

Běžná cena: 35000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
6,7 %
Doporučit