Parfémy

Calvin Klein Sheer Beauty

Calvin Klein Sheer Beauty je lehká květinová vůně na jemném podkladě santálového dřeva. Oblečte si hedvábný závoj z těch nejkrásnějších okvětních lístků. Parfém Sheer Beauty v sobě ukrývá kouzlo půvabu a nadčasové elegance. Oku lahodící oblý flakón s perleťovým leskem plně vystihuje charakter vůně. Tak čistá, jemná a svěže květinová je jen esence věčného mládí od milované značky Calvin Klein.

V úvodu na Vás dýchnou svěží tóny Belin, červené bobule a bergamotu. Zanedlouho se otevřou podmanivé akordy lilie, pivoňky a elegantního jasmínu. Na závěr se můžete donekonečna těšit ze sladce něžné vanilky, santálového dřeva a pižma.

Světoznámá značka Calvin Klein je proslulá svou jedinečnou módou a lahodnými vůněmi, které také nabízí. Zamilují si ji hlavně sebevědomé osobnosti s vytříbeným stylem, mladistvým duchem a výjimečným pohledem na svět. Převážně lehké, avšak velmi rafinované vůně se stanou skvělým doplňkem pro každodenní nošení. Parfém Calvin Klein Sheer Beauty má za úkol navodit v každé ženě příjemné pocity vlastní jistoty a krásy. Oslavte sílu svého ženství se skvělou vůní Sheer Beauty a už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Detail produktu:

Eau de Toilette 100 ml pour Femme

Složení:

Hlava: broskev, bergamot, rybíz

Srdce: pivoňka, jasmín, lilie

Základ: vanilka, pižmo, santálové dřevo

Běžná cena: 700 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
1,8 %
Cashback:
1,8 %
Doporučit