Parfémy

Comme Des Garcons – Girl (Pharrell Williams)

Vůně parfemované vody Girl je, jak tomu u mnoha parfémů Comme des Garcons již tradičně bývá, vystavěná kolem dřevitých ústředních akordů. Girl nadchne již svým nápaditým aromatickým květinovo-kořenitým úvodem. Na kůži pak nádherně vynikají pepřové a fialkové tóny a krémové noty kosatce a sturače završují dokonalou hladkost kompozice parfemované vody, pojmenované podle alba inspirovaného všemi ženami, které kdy Pharellu Williamsovi pomáhaly dosáhnout jeho závratných úspěchů.

Vonná kompozice parfemované vody Girl se v hlavě otevírá akordy neroli, levandule a bílého pepře. V srdci zavoní kosatec, fialka a sturač (styrax) a základ sestává z tónů vetiveru, santalového dřeva, cedru a pačuli. Celkové aroma, propojující dominantní dřevitou stránku s pudrovitými, květinovými, svěže kořenitými a aromatickými aspekty, je vesele projasněné a plné života. Comme Des Garcons Girl by Pharrell Williams rozhodně není typickou vůní vytvořenou ve spolupráci s celebritou. Překvapí zejména svou lidskou zemitostí, nesmírně moderní atmosférou a přímo pohybovou energií, kterou vyzařuje.

Comme des Garcons Girl se hodí pro celodenní i večerní nošení po celý rok. Tuto parfemovanou vodu si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi dřevité vůně s výraznými pudrovitými a květinovými stránkami. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo hledá parfém nabízející něco skutečně nového, zajímavého a překvapivého. Stejně jako všechny parfémy značky Comme des Garcons i parfemovaná voda Girl zaujme kromě nádherné vůně také svým balením. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo obdarovat své blízké velmi originálním vonným dárkem, Comme des Garcons Girl je tou pravou volbou.

Detail produktu: 

Parfémovaná voda unisex 100 ml

Hlava: neroli, bílý pepř, lavandule

Srdce: styrač, kosatec, fialka

Základ: santalové dřevo, pačuli, vetiver, cedr

Běžná cena: 1785 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
1,8 %
Cashback:
1,8 %
Doporučit