Parfémy

Hugo Boss Boss Orange Man

Hugo Boss Boss Orange Man je orientální, kořenitý parfém pro muže, kteří touží získat nevtíravý šarm a specifický styl. Chcete moderní, optimistickou a přímou vůni, která by dokázala vystihnout váš charakter? Pak musíte chtít vynikající parfém Boss Orange Man, jehož tváří se stal nedbale elegantní a přitažlivý herec Orlando Bloom.

V prvním okamžiku na vás dýchne sladká vůně vanilky a šťavnatého jablka. Ta se po chvíli smíchá s jiskřivými esencemi pryskyřice, jejíž specifické nahořklé tóny, zvýrazní mužnost každého majitele tohoto znamenitého parfému. V závěru se můžete těšit na výraznou vůni mystického kadidla v kombinaci s hřejivým, exotickým dřevem bubinga.

Jednoduché, ale smyslné složení parfému vystihuje podstatu mužské síly. Zdůrazní stylovou ležérnost a pohodlnou eleganci. Podtrhne vaši osobnost a charisma. Pokud preferujete vůně, které jsou nabité energií, optimismem, spontánností a radostí ze života, tak jste na správné adrese.

Vždy šarmantní a perfektně upravený. Takový je muž Hugo Boss. Jeho parfémy lákají milovníky luxusu, elegance a výstřednosti. Jiná není ani novinka Boss Orange Man, která byla uvedena na trh v roce 2011. Je však určena zejména na chvíle pohody. Celá řada Boss Orange prezentuje svobodu a volnost, a je mírným protikladem k ostatním parfémům, které jsou více elegantní a určené k významné události ve společnosti, či důležitému pracovnímu jednání. Parfémy Boss Orange jsou hravé a prozářené sluncem. Symbolizují výjimečné chvíle, které prostě milujete. Chvíle, kdy nemusíte myslet na starosti, práci a povinnosti. Chvíle, kdy můžete dělat to, co opravdu chcete.

Detail produktu:

Eau de Toilette 100 ml pour Homme

Hlava: jablko, koriandr

Srdce: kadidlo, koření

Základ: dřevo, vanilka

Běžná cena: 905 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
1,8 %
Cashback:
1,9 %
Doporučit