Parfémy

Lacoste – Eau de Lacoste L.12.12. Jaune (Yellow)

Pánská vůně Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Jaune (Yellow) je plná optimismu a dobré nálady. Její aroma vás příjemně osvěží a povzbudí do nového dne. Vůně je inspirována legendární polokošilí, která má protentokrát jasně žlutou barvu.

Radostná pánská vůně Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Jaune (Yellow) doslova září pozitivní energií. Je plná aromatického šťavnatého ovoce a její hravost je nakažlivá. V jejím úvodu nejdříve pocítíte energické akordy grapefruitu smíchaného s osvěžujícím tonikem. Intenzitu vůni dodává lehce pikantní růžový pepř a koriandr, který se dokonale snoubí s rozpustilým červeným jablkem ukrývajícím se v samotném srdci vůně. V závěru se roztančí hedvábné esence vetiveru, které jsou doplněný přitažlivými tóny jantaru a cypřiše.

Obklopit se touto vůní je jako obléct si ve slunečném ránu jasně zářivou žlutou polokošili a oddat se tak naplno dobré náladě. Vůně Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Jaune (Yellow) se ukrývá v typickém flakonu Lacoste s piketovým vzorem a legendárním vyšívaným logem krokodýla.

Jedinečný pánský parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Jaune (Yellow) je dokonalým ztělesněním všech vlastností legendární polokošile. Vůni tak nechybí přitažlivost, modernost, elegance ani originalita.

Detail produktu: 

Toaletní voda pro muže 100 ml

Hlava: růžový pepř, grapefruit, tonic

Srdce: koriandr, červené jablko

Základ: jantar, vetiver, cypřiš

Běžná cena: 1005 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
1,7 %
Cashback:
1,7 %
Doporučit