Pro děti

Dětská termoska s brčkem BAMBINI 300 ml, nerez

Termoska BAMBINI: Konečně opravdová termoska pro děti!

Milé maminky, máme pro vás skvělou zprávu! Uvádíme na trh opravdovou termosku pro děti, která je vybavena pružným silikonovým brčkem, odnímatelnou klipsou a navíc je celá v nerezu. BAMBINI prostě umí překvapit!

Termo, termo, termoska!

Sortiment pro nejmenší s názvem BAMBINI už rozhodně nepatří mezi nejmenší produktové řady, naopak se docela rychle a ve velkém rozrůstá o stále zajímavější a žádanější položky. Jednou z nich je opravdová dětská nerez termoska BAMBINIs brčkem o objemu 300 ml

Už na první pohled je jasné, že se naši designéři inspirovali oblíbenými tvary a barvami v linii dětských výrobků BAMBINI. Dvouplášťová vakuová termoska má všechna plus ostatních „dospěláckých“ termosek, jen je svou konstrukcí a velikostí přizpůsobena těm nejmenším. Má vynikající termoizolační vlastnosti, díky kterým uchová dětské nápoje dlouho teplé nebo vychlazené. Termoska funguje na stejném principu jako dvouplášťové vakuové termosky CONSTANT.

Samá plus

Stejně jako celoplastová láhev BAMBINI je i tato termoska vybavena pružným průhledným silikonovým brčkem a kvalitnímsilikonovým těsněním. Pití z termosky s pružným silikonovým brčkem je maximálně pohodlné, brčko se přizpůsobí náklonu láhve a díky silikonovému těsnění dětská termoska při přenášení neteče. Silikonové brčko je určeno pro opakované dlouhodobé používání, lze ho snadno vytáhnout a vyčistit štětečkem pod tekoucí vodou. A teď další obrovské plus – pokud už vlastníte dětskou láhev s brčkem, zcela jistě jste si pořídili i příslušenství k dětské láhvi BAMBINI, tj. 2 silikonová brčka a čisticí štěteček – tuto sadu lze použít i při čištění termosky BAMBINI. 

Součástí vakuové termosky je i praktická odnímatelná klipsa pro zavěšení.

Upozornění pro rodiče

Termoska je vhodná pro děti od 12 měsíců pod dohledem dospělé osoby. V zájmu ochrany zdraví dítěte neplňte termosku nápoji o teplotě vyšší než 40 °C. Před podáváním nápoje vždy zkontrolujte, zda nápoj v termosce není horký! 

Běžná cena: 540 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3 %
Cashback:
6,7 %


Doporučit