Pro děti

Dřevěná stavebnice – Bagr/Buldozer/Sklápěč

Vyberte si jednu ze tří dřevěných stavebnic:

Dřevěná stavebnice – Malý bagr

Bagr – hračka, kterou potřebuje každé dítě od 3 let a nic v dětském pokoji nesmí zůstat na místě.

Tento dvoramený bagr je ideální pomocník pro jakoukoliv stavbu nebo přepravu zboží. Radlice se může nahýbat, aby malí stavitelé mohli stavět dům nebo naložit zboží. Pokud napadne sníh nebo bude třeba něco přesunout, z této stavebnice postavíte i odhrnák. Přesuň vše na jiné místo nebo s tímto drapákem hravě pouklízej.

  • pro chlapce a dívky od 3 let
  • 25 kvalitních dílců
  • 4 varianty hraček

Další informace naleznete na webu výrobce.

Dřevěná stavebnice – Buldozer

Buldozer je potřeba na každé stavbě. Tento lze dokonce přestavět na tahač nebo lehké přepravní vozidlo, aby podpořil kreativní hraní.

Je třeba srovnat terén na koberci v dětském pokoji? Žádný problém pro buldozer. Napadl sníh a musí být odházen? Bleskově ho přestav na odhrnák sněhu. Je třeba náklad, který si zhromaždil, přesunout na jiné místo? S touto stavebnicí se můžete skutečně hrát na různé způsoby a přestavění na jiné hračky je opravdu bleskové. Tvořivost nezná mezí, co bude třeba v domácnosti zarovnat?

  • pro chlapce a dívky od 3 let
  • 31 kvalitních dílců
  • 5 variant hraček

Další informace naleznete na webu výrobce.

Dřevěná stavebnice – Sklápěč

Přenášení všeho možného a vyklopení na místě. To se hodí do každé domácnosti.

Vždy je potřeba něco přenést. A mít k tomu sklápěcí vlečku je skvělá pomoc! Můžete přenést téměř všechno a při vyklápění se můžete i pobavit. Vytvořte svou domácí stavebnou četu.

  • pro chlapce a dívky od 3 let
  • 27 kvalitních dílců
  • 4 varianty hraček

Další informace naleznete na webu výrobce.

DŘEVĚNÉ STAVEBNICE PRO KREATIVNÍ HRANÍ

MOY TOY jsou slovenské odolné dřevěné stavebnice pro kluky i holčičky od 3 do 8 let. Pomocí spojovacích kolíků, kladívka a vyražeče je možné z dřevěných dílců postavit různé hračky od hasičského auta až po letadlo. Osm různých tematických sad je propojených mezi sebou a z každé se dá postavit 15 až 40 hraček. Jednotlivé hračky, díly a samolepky lze také zakoupit samostatně.

Základy stavebnic MOY TOY, které byly položeny před 25 lety se začaly nedávno znovu rozvíjet po získání druhého místa na výstavě Etudy ze dřeva.

Stavěním a vytvářením hraček si rozvíjí děti motorické dovednosti. Je dokázáno, že jejich rozvoj v raném věku vede k upevňování sebevědomí a to je zdrojem úspěšnosti v budoucnosti. MOY TOY jsou proto ideální hračky pro vaše dítě.

CO KREATIVNÍ HRANÍ SE STAVEBNICEMI MOY TOY ROZVÍJÍ?

Jemnou motoriku – koordinace oko/ruka a oko/dvě ruce se rozvíjí při používání kladívka a vyrážeče na zatloukání a vytloukání dřevěných kolíků. Šňůry se používají k tréninku provlékání a vázání.

Technické myšlení – hračky se staví podle obrázkových návodů, zasouváním různých spojek a čepů. Dílce mají různé tvary a barvy, kterými dítě rozvíjí pozornost a hrou si ujasní funkce a použití dílců.

Sociální interakce – všechny sady mají více hraček současne pro hru ve skupině nebo s rodiči. Sety Malá rodina a Velká rodina mají více postav, nábytek a domky. Zaujmou více dívky k modelování rodinných situací.

Dopravní dovednosti – sady Policie a Velká rodina jsou doplněny o modul Dopravní výchova (dopravní hřiště, značky, semafory, figurky chodců a cyklistů) na trénink chování řidiče, chodce a cyklisty na silnici.

Běžná cena: 880 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 7 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,9 %
Cashback:
6,5 %


Doporučit