Pro děti

Dřevěná stavebnice – Letiště

Letiště, kde může přistát jakýkoli hračkářský letoun nebo helikoptéra, protože se něj postará letištní techniku.

Letadlo přistálo. Technik mu ukázal parkovací místo a přistavil servisní vozidlo. Přivezl také přívěs s palivovou cisternou a letadlo dotankoval.

Technik přidal letadlu motory i křídlo. Pak letadlo přestavěl na helikoptéru. Nakonec odvezl helikoptéru na přívěsu do opravy, aby mohl odletět a na háku pod helikoptérou odvézt náklad.

  • pro chlapce a dívky od 4 let věku
  • 132 kvalitních dílců
  • 28 variant hraček

Akční sada Letiště zahrnuje dílce na helikoptéru a jedno letadlo, postavitelné v 22 alternativách a k nim obslužné vozidlo přestavitelné v 6 alternativách včetně vozidla s vlečkou. Letištní prostor doplňuje budova letištní věže nebo figurka zaměstnance letecké obsluhy.

Hra napodobuje doplňování paliva, přepravu zavazadel a odlet nebo přistání letadla nebo helikoptéry.

Sada obsahuje nálepky a návody pro stavbu vozidel a letadel. Krabice se používá jako letištní věž.

Další informace naleznete na webu výrobce.

DŘEVĚNÉ STAVEBNICE PRO KREATIVNÍ HRANÍ

MOY TOY jsou slovenské odolné dřevěné stavebnice pro kluky i holčičky od 3 do 8 let. Pomocí spojovacích kolíků, kladívka a vyražeče je možné z dřevěných dílců postavit různé hračky od hasičského auta až po letadlo. Osm různých tematických sad je propojených mezi sebou a z každé se dá postavit 15 až 40 hraček. Jednotlivé hračky, díly a samolepky lze také zakoupit samostatně.

Základy stavebnic MOY TOY, které byly položeny před 25 lety se začaly nedávno znovu rozvíjet po získání druhého místa na výstavě Etudy ze dřeva.

Stavěním a vytvářením hraček si rozvíjí děti motorické dovednosti. Je dokázáno, že jejich rozvoj v raném věku vede k upevňování sebevědomí a to je zdrojem úspěšnosti v budoucnosti. MOY TOY jsou proto ideální hračky pro vaše dítě.

CO KREATIVNÍ HRANÍ SE STAVEBNICEMI MOY TOY ROZVÍJÍ?

Jemnou motoriku – koordinace oko/ruka a oko/dvě ruce se rozvíjí při používání kladívka a vyrážeče na zatloukání a vytloukání dřevěných kolíků. Šňůry se používají k tréninku provlékání a vázání.

Technické myšlení – hračky se staví podle obrázkových návodů, zasouváním různých spojek a čepů. Dílce mají různé tvary a barvy, kterými dítě rozvíjí pozornost a hrou si ujasní funkce a použití dílců.

Sociální interakce – všechny sady mají více hraček současne pro hru ve skupině nebo s rodiči. Sety Malá rodina a Velká rodina mají více postav, nábytek a domky. Zaujmou více dívky k modelování rodinných situací.

Dopravní dovednosti – sady Policie a Velká rodina jsou doplněny o modul Dopravní výchova (dopravní hřiště, značky, semafory, figurky chodců a cyklistů) na trénink chování řidiče, chodce a cyklisty na silnici.

Běžná cena: 2280 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 7 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,4 %
Cashback:
7,2 %
Doporučit