Pro děti

Dřevěná stavebnice – Letoun dvouplošník

Dvě křídla pro ještě více letadlových hraček. Nejen dvouplošník, jednoplošník, ale i hydroplán.

Létání je snem lidí od nepaměti. Zaleť z obývacího pokoje do kuchyně, přistaň při pohovce a odrolujte do hangáru pod křeslem. Dřevěná stavebnice letadla, ze které se dá postavit až 11 alternativ, nabízí možnost hrát mnoho různých typů her.

  • pro chlapce a dívky od 4 let věku
  • 40 kvalitních dílců
  • 11 herních variant včetně vrtulníku

Další informace naleznete na webu výrobce.

DŘEVĚNÉ STAVEBNICE PRO KREATIVNÍ HRANÍ

MOY TOY jsou slovenské odolné dřevěné stavebnice pro kluky i holčičky od 3 do 8 let. Pomocí spojovacích kolíků, kladívka a vyražeče je možné z dřevěných dílců postavit různé hračky od hasičského auta až po letadlo. Osm různých tematických sad je propojených mezi sebou a z každé se dá postavit 15 až 40 hraček. Jednotlivé hračky, díly a samolepky lze také zakoupit samostatně.

Základy stavebnic MOY TOY, které byly položeny před 25 lety se začaly nedávno znovu rozvíjet po získání druhého místa na výstavě Etudy ze dřeva.

Stavěním a vytvářením hraček si rozvíjí děti motorické dovednosti. Je dokázáno, že jejich rozvoj v raném věku vede k upevňování sebevědomí a to je zdrojem úspěšnosti v budoucnosti. MOY TOY jsou proto ideální hračky pro vaše dítě.

CO KREATIVNÍ HRANÍ SE STAVEBNICEMI MOY TOY ROZVÍJÍ?

Jemnou motoriku – koordinace oko/ruka a oko/dvě ruce se rozvíjí při používání kladívka a vyrážeče na zatloukání a vytloukání dřevěných kolíků. Šňůry se používají k tréninku provlékání a vázání.

Technické myšlení – hračky se staví podle obrázkových návodů, zasouváním různých spojek a čepů. Dílce mají různé tvary a barvy, kterými dítě rozvíjí pozornost a hrou si ujasní funkce a použití dílců.

Sociální interakce – všechny sady mají více hraček současne pro hru ve skupině nebo s rodiči. Sety Malá rodina a Velká rodina mají více postav, nábytek a domky. Zaujmou více dívky k modelování rodinných situací.

Dopravní dovednosti – sady Policie a Velká rodina jsou doplněny o modul Dopravní výchova (dopravní hřiště, značky, semafory, figurky chodců a cyklistů) na trénink chování řidiče, chodce a cyklisty na silnici.

Běžná cena: 740 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 7 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,7 %
Cashback:
5,5 %
Doporučit