Pro děti

Dřevěná stavebnice – Policisté – Dopravní výchova

Policejní stanice, kde ke chycení zlodějů pomáhá vrtulník, policejní auto i člun. Nikdo se neschová, i kdyby jenom neviděl dopravní značky.

Pozor! Policista se psem chytil zloděje a převáží ho v policejním pickupu na policejní stanici do cely. Druhé policejní auto táhne rozbitý pickup do opravy. Ohlásili pád auta do vody. Vyjíždí také přívěs, na kterém je záchranná loď s potápěčem na akci. Za nimi letí vrtulník. Potom reguluješ dopravu na přechodu, obsluhuješ semafory a učíš chodce a cyklisty respektovat dopravní značky, aby už nedošlo k dalším nehodám.

  • pro chlapce a dívky od 3 let
  • 182 kvalitních dílců
  • 21 variant hraček

Akční sada Policisté obsahuje dílce pro osobní a policejní vůz přestavitelné v 18-ti alternativách, policejní vrtulník a loď. Součástí je i 6 postaviček (policista, delikvent, potápěč, 2 cyklisté, chodec a pes), 4 semafory, 8 dopravních značek a dopravní hřiště vytištěné na fólii s rozměrem 1,5 x 1,3 m, které dovolují vytvářet, řešit a procvičovat základní dopravní situace chodců.

Hra napodobuje řešení dopravních a bezpečnostních situací, nehod na silnici s policejním zásahem.

Souprava obsahuje nálepky a návody pro stavbu vozidel a vrtulníku. Krabice se používá jako policejní stanice.

Další informace naleznete na webu výrobce.

DŘEVĚNÉ STAVEBNICE PRO KREATIVNÍ HRANÍ

MOY TOY jsou slovenské odolné dřevěné stavebnice pro kluky i holčičky od 3 do 8 let. Pomocí spojovacích kolíků, kladívka a vyražeče je možné z dřevěných dílců postavit různé hračky od hasičského auta až po letadlo. Osm různých tematických sad je propojených mezi sebou a z každé se dá postavit 15 až 40 hraček. Jednotlivé hračky, díly a samolepky lze také zakoupit samostatně.

Základy stavebnic MOY TOY, které byly položeny před 25 lety se začaly nedávno znovu rozvíjet po získání druhého místa na výstavě Etudy ze dřeva.

Stavěním a vytvářením hraček si rozvíjí děti motorické dovednosti. Je dokázáno, že jejich rozvoj v raném věku vede k upevňování sebevědomí a to je zdrojem úspěšnosti v budoucnosti. MOY TOY jsou proto ideální hračky pro vaše dítě.

CO KREATIVNÍ HRANÍ SE STAVEBNICEMI MOY TOY ROZVÍJÍ?

Jemnou motoriku – koordinace oko/ruka a oko/dvě ruce se rozvíjí při používání kladívka a vyrážeče na zatloukání a vytloukání dřevěných kolíků. Šňůry se používají k tréninku provlékání a vázání.

Technické myšlení – hračky se staví podle obrázkových návodů, zasouváním různých spojek a čepů. Dílce mají různé tvary a barvy, kterými dítě rozvíjí pozornost a hrou si ujasní funkce a použití dílců.

Sociální interakce – všechny sady mají více hraček současne pro hru ve skupině nebo s rodiči. Sety Malá rodina a Velká rodina mají více postav, nábytek a domky. Zaujmou více dívky k modelování rodinných situací.

Dopravní dovednosti – sady Policie a Velká rodina jsou doplněny o modul Dopravní výchova (dopravní hřiště, značky, semafory, figurky chodců a cyklistů) na trénink chování řidiče, chodce a cyklisty na silnici.

Běžná cena: 3850 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 7 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,8 %
Cashback:
6,1 %
Doporučit