Pro děti

Igráček BOX

Igráček – legendární, jednoduchá, přibližně 8 cm vysoká postavička, kterou všechny děti milují… Umožňuje jim vymýšlet si a prožívat příběhy plné fantazie. Pro moderní rodiče je IGRÁČEK hračka pro děti, která rozvíjí dětskou imaginaci a fantazii, protože je jednoduchá, variabilní, má řadu povolání i členů rodiny a děti ji mají rády. Umožňuje dětem stát se na chvíli požárníkem, lékařkou či opravářem, policistou nebo zahradnicí a vymýšlet nové příběhy a dobrodružství, prožívat své sny nebo si hrát na svět dospělých.

Součástí balení Igráček BOX jsou Igráček, rozložitelný kufřík a bohaté příslušenství. Velikost rozloženého interiéru 31 x 11,8 x 11,5 cm.

 

Série Igráček BOX obsahuje tyto verze:

Kuchař s kuchyní

Vař, peč, dus, míchej! Pozvi ostatní Igráčky na jídlo.

Policista s policejní stanicí

Pomáhej a hraj si! Policista tě provede světem vyšetřování, honiček, poznávání i legrace. Pozvi své kamarády na policejní stanici. Igráček policista s unikátním rozložitelným kufříkem – policejní stanicí a bohatými doplňky.

Automechanik s dílnou

V autoservisu to jede, zavři se do dílny a ven posílej jen opravená auta. Igráček automechanik s unikátním rozložitelným kufříkem – autodílnou a bohatými doplňky.

 

Hasič s požární stanicí

Na stanici panuje pohoda, když tu najednou – HOŘÍ! Igráček hasič s jedinečným rozložitelným kufříkem – požární stanicí a bohatými doplňky.

 

Lékárník s lékárnou

Tabletky, kapky, sirupy, lahvičky, krabičky. Igráček lékárník s unikátním rozložitelným kufříkem – lékárnou a bohatými doplňky.

Výpravčí s vlakovým nádražím

Ke druhému nástupišti přijíždí vlak do světa fantazie a dobrodružství. Nastupujte, jedeme všichni! Praktický skládací kufřík, který můžeš mít všude s sebou.

Běžná cena: 315 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3 %
Cashback:
8,3 %


Doporučit