Pro děti

Set pohádek Arthur

Arthur a Minimojové

2006 / Pohádka, Dětský, Rodinný, Animovaný / 100 minut / Francie 

Desetiletý Arthur žije s babičkou v malém domku na venkově. Stejně jako všechny děti, je i on fascinován pohádkami, které mu babička vypráví. Zdá se mu o afrických kmenech a neuvěřitelných příbězích, které jsou popsány a namalovány v čarovné knize jeho dědečka, který před několika lety záhadně zmizel. Idylické časy skončí v okamžiku, kdy jim hrozí zabavení domku. Situace vypadá beznadějně. Jedinou šancí je dědečkův poklad, který je údajně ukryt kdesi na zahradě, v Říši Minimojů, roztomilých malých skřítků, o kterých Arthurovi dědeček vyprávěl. Malý Arthur se rozhodne odvrátit hrozící nebezpečí a vydá se hledat pomoc právě u Minimojů. 

Zajímavost: Snímek Arthur a Minimojové získal (v tuhé konkurenci – Auta, Eragon nebo Piráti z Karibiku) prestižní ocenění IMAGINA Price 2007 za celovečerní film. 

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1 
Titulky: české
Obrazové formáty: 16:9 

Arthur a Maltazardova pomsta
2008 / Dětský, Rodinný, Animovaný / 93 minut / Francie, USA 

Podívaná pro malé i velké. Po úspěšném filmu Arthur a Minimojové přichází Luc Besson s pokračováním příběhu o malém hrdinovi… Arthur je natěšený, protože dnes večer se naposledy může vrátit do říše Minimojů a setkat se tak s princeznou Selénií. Minimojové na jeho počest chystají obrovskou hostinu a princezna se chystá obléknout do šatů z růžových okvětních plátků. Arthur ale nečekaně najde zrnko rýže, kde je napsáno SOS. Není pochyb o tom, že princezna Selénia je v nebezpečí! Arthur se dvakrát nerozmýšlí a vydává se ji zachránit. Až na místě ale zjistí, že Minimojové ho o pomoc nevolali. Kdo na mladého hrdinu nastražil tuto léčku? 

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1 
Titulky: české
Obrazové formáty: 16:9 

Arthur a souboj dvou světů
2010 / Dobrodružný, Dětský, Rodinný, Animovaný / 101 minut / Francie 

Maxikrutý Maltazard versus Minimoj Arthur. Kdo zvítězí? Bitva může začít! Pomocí lsti se Maltazard dostal do říše lidí a má jediný cíl – sestavit armádu obřích Seidů a převzít tak nadvládu nad celým světem. Vypadá to, že jeho plány může zmařit jedině Arthur. Ten se však nejdřív musí dostat do svého pokoje, aby se mohl vrátit do původní velikosti. Uvězněný v drobném tělíčku Minimoje se samozřejmě může spolehnout na Selenii, Betamecha a překvapivě také na Darkose, Maltazardova syna, který chce přejít na správnou stranu. V závěrečném boji proti krutému Maltazardovi bude Arthur se svými přáteli potřebovat veškerou pomoc, kterou se jim podaří sehnat. Připravte se na velkolepé finále úspěšné pohádkové trilogie! 

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1 
Titulky: české
Obrazové formáty: 16:9 

Běžná cena: 300 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,7 %
Cashback:
5,5 %
Doporučit