Restaurace

1 000 CZK do restaurace Guest

Získejte voucher v hodnotě 1 000 CZK do restaurace Guest v Ostravě.

 

Guest Restaurant Français je známá svým britským šéfkuchařem Simonem Guestem, který zde připravuje vybrané francouzské speciality od tradičních receptur po moderní současné trendy. Především si zakládá na čerstvosti a kvalitě svých surovin a nestydí se postavit za své recepty. Simon Guest je úžasný kuchař s mnohaletou praxí a vyniká ve svém oboru. Čerstvé maso, ryby a mořské plody jsou každodenní samozřejmostí.

Jelikož se v této restauraci do většiny omáček nepřidává žádná mouka, na své si přijdou i celiakové a lidé s bezlepkovou dietou, taktéž vegani a vegetariáni. Stačí vaši alergii nebo životní styl zmínit a šéfkuchař Vám připraví specialitu na míru pro Vás.

Restaurace s krásným prostředím a příjemnou atmosférou je vhodná jak pro obchodní jednání při obědě tak romantickou večeři při svíčkách. Disponuje příjemnými klimatizovanými prostory a připojením k internetu.

 

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Guest Ostrava – Mariánske Hory v hodnotě 1 000 CZK. V případě, že účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven a také je ní zapotřebí uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

 

Kontaktní údaje:
Guest Restaurant Français, Korunní 909/56, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory
tel. kontakt: +420 596 622 849
email: guest-restaurant@mail.com
web: www.guest-restaurant.com
otevírací hodiny: út – pá 12.00–22.00, so 12.00–22.30

Běžná cena: 1000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,3 %
Cashback:
8,8 %
Doporučit