Restaurace

1 000 CZK do restaurace Tbilisi

Získejte voucher v hodnotě 1 000 CZK do restaurace Tbilisi v Praze.

Kavkazská pohostinnost je známa po mnoho staletí, jak je zmíněno i v historických pojednáních. A tak to zůstalo až do dnes. Tbilisi je elegantní a moderní restaurace s výrazným interiérem. Stylový design je veden v antické černé a bílé barvě a vytváří útulnou atmosféru k relaxaci. Minimalismus interiéru se úspěšně doplňuje se starožitným nádobím. 

Tbilisi – to není jen dobrá restaurace, je to kus Gruzie, který se nachází v historickém centru prahy. Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel z kavkazské kuchyně, připravených s dovedností a láskou talentovaných kuchařů. V restauraci se podává chléb pouze vlastní produkce. Používá se pouze čerstvé maso, takže pokrmy připravené na dřevěném uhlí jsou vždycky šťavnaté a neuvěřitelně chutné. 

Šťavnaté khinkali, svěží hachapuri, voňavá polévka kharcho… Tyto a další pokrmy na Vás čekají v restauraci Tbilisi. Během dne můžete relaxovat při nevtíravé gruzínské hudbě a fascinujících obrazech moderní Gruzie. Číšníci Vám nabídnou slavné gruzínské vína, které Vás nenechají lhostejnými, nebo populární limonády, které Vás osvěží v kterékoliv roční době. 

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Tbilisi v Praze 1 v hodnotě 1 000 CZK. V případě, že účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven a také je ní zapotřebí uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
Georgian Restaurant Tbilisi, Tomašská 14/21, Malostranské náměstí, 118 00 Praha 1 – Malá strana
tel. kontakt: +420 257 313 130, +420 774 832 047
email: restauracetbilisi@seznam.cz
web: www.restauracetbilisi.cz
otevírací hodiny: úterý – neděle 11.30–23:30

Běžná cena: 1000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
6,7 %
Doporučit