Restaurace

1 500 CZK do restaurace Bastion

NOVOROČNÍ NABÍDKA – body a doplatek, jsou sníženy o 20%. Původní cena voucheru byla 550 bodů nebo 100 bodů + 750 CZK doplatek. Akce platí do 31.1.2020. Každý držitel hlavní karty si může objednat celkově 3 vouchery, každý do jiné restaurace.

Využijte voucher v hodnotě 1 500 CZK do BASTION PRAGUE RESTAURANT.

Originalita prostředí s úchvatným a jedinečným výhledem na protější siluetu Vyšehradu, Petřínskou rozhlednu a desítky historických budov, kostelů a jiných kulturních památek nabízí hostům trochu jiný gastronomický zážitek, než návštěva klasické restaurace. O Vaše chutě se postará tým prvotřídních kuchařů, kteří sestavují sezónní menu z české i mezinárodní kuchyně, úžasných salátů, domácích těstovin a v neposlední řadě denní nabídkou čerstvých ryb. Ve vinném lístku najdete rozsáhlý výběr ze sta druhů vín a šampaňských, které pocházejí jak ze zahraničních, tak i tuzemských renomovaných vinařství. Na baru nabízí pestrou škálu vybraného alkoholu a premiérových drinků jako rumů, whisek, cognacu a ovocných likérů či destilátů. O Vaši spokojenost se stará vyškolený personál včetně profesionálního sommeliera a baristy.

Podmínky:
Platnost voucheru je 6 měsíců od data jeho vystavení. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou Diners Club, na níž je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit Diners Club kartou, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný. Voucher není možné uplatnit na denní menu. Rezervace nutná.

Kontaktní údaje:
Horská 1751/4, 120 00 Praha 2
tel. kontakt: +420 736 114 124
email: info@bastion-prague.cz
web: www.bastion-prague.cz
otevírací hodiny: Pondělí – Neděle 11.00 – 24.00

Běžná cena: 1500 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
4,5 %
Cashback:
15 %
Doporučit