Restaurace

1 500 CZK do restaurace Giardino

Získejte voucher v hodnotě 1 500 CZK do restaurace Giardino v Praze.

 

Giardino – zahrada v srdci Vinohrad

Restaurace Giardino patří k vyhlášeným místům pražských Vinohrad. Nabízí speciality středomořské kuchyně a inspiruje se zejména Itálií a Chorvatskem. Recepty jsou originální, jednoduché, vždy z čerstvých surovin, zaměřené na ryby, masa a mořské plody.

Samotný název restaurace charakterizuje její hlavní chloubu. „Giardino“ je italsky zahrada, nachází se ve vnitrobloku a je plná vzrostlých stromů. Představte si oázu klidu a zeleně uprostřed rušného velkoměsta.

V jídelníčku naleznete široký výběr z italské kuchyně. Vyplatí se přijít za kvalitou jídel. Přijďte ochutnat denně čerstvé rybí speciality, těstoviny, risotta, domácí chléb a oblíbené domácí dezerty italského kuchaře. Každý týden šéfkuchař a jeho tým obměňují speciální týdenní nabídku. Vinotéka restaurace se chlubí širokým výběrem světově známých vinařů, nejčastěji z oblasti Toskánska, která je svou historií a tradicí bohatá na nejkvalitnější odrůdy. Dále zde naleznete poklady z Chorvatska, Černé hory, Španělska, Francie a vyhlášená jména z Rakouska.

Giardino je rodinný podnik, atmosféra je velice příjemná, kolektiv restaurace je mladý a vždy přátelský. Restaurace se stala oblíbeným místem k pořádání rodinných oslav, rautů, večírků či firemních akcí – stylově dekorované a útulné místo, kam se budete rádi vracet. Ceny jsou příznivé a jídla na špičkové úrovni.

 

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Giardino v Praze 1 v hodnotě 1 500 CZK. V případě, že účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven a také je ní zapotřebí uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

 

Kontaktní údaje:
Restaurace Giardino, Záhřebská 24, 120 00 Praha 2
tel. kontakt: +420 222 513 427, +420 774 455 243, +420 775 600 575
email: info@restgiardino.cz
web: www.restgiardino.cz
otevírací hodiny: pondělí – neděle od 11:00 do 23:00

Běžná cena: 1500 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
10 %
Doporučit