Restaurace

1 500 CZK do restaurace Rest

Získejte voucher v hodnotě 1 500 CZK do restaurace Rest v Praze.

„Sním či jím“ – to je motto restaurace Rest, kterou najdete v pražském Podolí. Dobrého jídla si tu váží natolik, že si o něm nechávají zdát a to samé by rádi dopřáli i svým hostům. Podnik nabízí mezinárodní kuchyni inspirovanou Itálií, Španělskem, Řeckem nebo Francií. Prim hrají prvotřídní suroviny od českých farmářů a čerstvé mořské ryby.

Menu je plné nápaditých pokrmů v čele s tapas, masovými a rybími specialitami, saláty nebo těstovinami. Za ochutnání rozhodně stojí ryby pečené na bílém víně nebo v solné krustě. K mání je i velmi široký výběr převážně italských vín.

Interiér je stylový a útulný. Romantickou atmosféru dokresluje krb a spousta zajímavých dekorací včetně desítek knih a lahví vína. Příjemné posezení nabízí také venkovní zahrádka. V Restu myslí i na ty nejmenší, čeká je dětský koutek s hračkami a speciální menu.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci rest v hodnotě 1 500 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit kartou Diners Club, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný. Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení.

Kontaktní údaje:
rest, Podolské nábřeží 34/6, Praha 4 – Podolí
tel. kontakt: +420 273 130 230, +420 777 201 877
email: rest@restrest.cz
web: www.restrest.cz
otevírací hodiny: pondelí – čtvrtek od 11.00 do 23.00, pátek, sobota od 11.00 do 24.00

Běžná cena: 1500 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,4 %
Cashback:
6,7 %
Doporučit