Restaurace

2 000 CZK do restaurace Augustine

Voucher v hodnotě 2 000 CZK do restaurace Augustine v Praze.

Restauraci Augustine najdete v proskleném nádvoří uvnitř pětihvězdičkového hotelu The Augustine, kousek od Pražského hradu nebo Karlova mostu. Restaurace a její terasa je nejen místem skvělé gastronomie, ale i místem odpočinku a úniku z rušných ulic hlavního města.

Ochutnáte zde to nejlepší z evropské kuchyně, společně s tradičními českými specialitami v moderním provedení. Vše se odehrává pod taktovkou talentovaného šéfkuchaře Roberta Loose. Protože ve zdejším augustinianském klášteře vařili mniši pivo už od 13. století, Augustine se může pochlubit vlastním tmavým svatotomáškým ležákem, jenž je také zakomponován v několika výtvorech šéfkuchaře a šéfbarmana.

Pro návštěvu restaurace je doporučen společenský oděv. Podávají se snídaně, obědy i večeře.

Podmínky:
Platnost voucheru je 6 měsíců od data jeho vystavení. Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Augustine v hodnotě 2 000 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace  kartou, na níž  je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit Diners Club kartou, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:

Augustine, Letenská 12/33, 118 00 Praha 1
telefon: +420 266 112 280
email: restaurant.augustine@luxurycollection.com
web: www.augustine-restaurant.cz
otevírací hodiny:

Snídaně

Po-Pá 7:00–11:00
So-Ne 7:00–11:30

Oběd/Večeře Denně: 12:00–23:00
Běžná cena: 2000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,7 %
Cashback:
10,7 %
Doporučit