Restaurace

2 000 CZK do restaurace Dock House

Získejte voucher v hodnotě 2 000 CZK do restaurace Dock House v Praze.

Stylovou steakovou restauraci Dock House – the original restaurant najdete v pražské Michli, kousek od stanice metra Budějovická a Kačerov. Od roku 2006 v její kuchyni kraluje tým profesionálů pod vedením šéfkuchařky Petry Sahajdákové. Poznat a vychutnat opravdu dobrý steak už naučili široký okruh hostů a těší se i na Vás. Za použití speciální technologie přípravy masa na horkých kamenech zde chystají báječné steaky z masa nejvyšší kvality, a tak si tam můžete dát steak z hovězí svíčkové plemene Charolais, hovězího flanku z Austrálie,  vysokého roštěnce z Jižní Ameriky nebo z hangeru ze Severní Ameriky. Specialitou Dock House je telecí maso, které pochází z EKO farmy v podhůří Jeseníků.

Dock House ale nejsou jen skvělé steaky, je to i pestrá nabídka pokrmů z kategorie Americké bistro, především šťavnaté domácí burgery z hovězí svíčkové a marinovaná kuřecí křidýlka. Z nabídky pokrmů nesmíme zapomenout na vlastní domácí těstoviny, dezerty a originální zeleninové saláty, v nichž ochutnáte úrodu z českých eko farem.

Delikátní pokrmy skvěle doplňuje široká nabídka vín z celého světa, které Vám spolehlivě doporučí jich sommelier. A pro ty, kdo víno nepijí, nebo přijeli autem, připravují čerstvé domácí limonády v několika příchutích – mátovou, zázvorovou, limetkovou, oranžádu a hitem tohoto roku je okurková. Protože ovoce i bylinky dodávají především čeští farmáři a osvědčení dodavatelé, jsou jich domácí limonády voňavé, osvěžující a vhodné úplně pro každého.

Každý měsíc připravují také různé tematické akce a degustační menu s variacemi ze sezónních potravin.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Dock House v Praze v hodnotě 2 000 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven a také je zapotřebí touto kartou uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
Restaurace Dock House, Michelská 59, 141 00 Praha 4
tel. kontakt: +420 261 211 590
email: info@dockhouse.cz
web: www.dockhouse.cz
otevírací hodiny: pondělí – pátek od 11.00 do 23.00, sobota od 12.00 do 23.00, neděle od 12.00 do 17.00

Běžná cena: 2000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,7 %
Cashback:
10,3 %
Doporučit