Restaurace

2 500 CZK do restaurace Buddha Bar

NOVOROČNÍ NABÍDKA – body a doplatek, jsou sníženy o 20%. Původní cena voucheru byla 1100 bodů nebo 310 bodů + 1250 CZK doplatek. Akce platí do 31.1.2020. Každý držitel hlavní karty si může objednat celkově 3 vouchery, každý do jiné restaurace.

Získejte voucher v hodnotě 2 500 CZK do restaurace Buddha Bar v Praze.

Po Paříži, New Yorku, Londýně, Jakartě, Dubaji, Bejrútu, Kyjevě a Sao Paolu, byl Buddha Bar otevřen také v Praze, v samém srdci Starého Města. Koncept Buddha Baru je směsí nápaditosti současné pan-asijské kuchyně, bohatých interiérů, elegantního personálu a exotické world music. Atmosféra Buddha-Baru zcela pohltí veškeré vaše smysly. Buddha-Bar restaurace se nachází na dvou rozlehlých podzemních patrech a dispozičně je rozdělena na restauraci a barovou/lounge část. Atmosféru večera standardně doplňuje live DJ, který hraje každý večer od 21.00 hudbu ve stylu světoznámých Buddha-Bar kompilací.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Buddha Bar v hodnotě 2 500 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit kartou Diners Club, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze ani uplatnit na nákup tovaru v Buddha Boutique, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný. Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení.

Kontaktní údaje:
Buddha Bar Prague, Jakubská 8, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: +420 221 776 400
email: hostess@buddhabarprague.cz
web: www.buddha-bar.cz
otevírací hodiny: úterý – sobota od 18.00 do 3.00

Běžná cena: 2500 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,8 %
Cashback:
8,1 %
Doporučit