Restaurace

3 000 CZK do restaurace Grand Cru

Získejte voucher v hodnotě 3 000 CZK do Grand Cru Restaurant & Bar v Praze.

Grand Cru je fine dining restaurace, ve které vaří moderní českou kuchyni Jana Punčocháře a jeho týmu. Důraz kladou hlavně na čerstvé a kvalitní české i zahraniční suroviny. Spolu s Jakubem Čebišem, manažerem a hlavním sommelierem, dbají o dokonalý soulad jídla s vínem. Jan Punčochář svou nabídku menu pravidelně obměňuje, avšak jeho legendární Holub z Anjou vždy zůstává.

Restaurace Grand Cru vznikla na krásném místě dřívější Červené tabulky, v barokním domečku s dvorem, pár kroků od Petrského náměstí. Za projektem Grand Cru Restaurant & Bar stojí společnost Premier Wines & Spirits, která je jedním z největších distributorů vína, prémiových destilátu a nealko nápojů v Česku. Díky tomu si můžete v restauraci vybrat z 1 500 druhů vín z celého světa, prémiových destilátů ze zahraniční i vlastní produkce Premier Wines & Spirits a vychutnat si je v pohodlí okouzlujícího místa ukrytého před ruchem velkoměsta.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Grand Cru v Praze v hodnotě 3 000 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven a také je zapotřebí touto kartou uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
Grand Cru Restaurant & Bar, Lodecká 4, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: +420 775 044 076
email: info@grand-cru.cz
web: grand-cru.cz
otevírací hodiny: pondělí – sobota OBĚDY od 11.30 do 15.00, VEČEŘE od 18.00 do 23.00, v neděli zavřeno

Běžná cena: 3000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
5,4 %
Doporučit