Restaurace

500 CZK do Malostranské besedy

NOVOROČNÍ NABÍDKA – body a doplatek, jsou sníženy o 20%. Původní cena voucheru byla 220 bodů nebo 50 bodů + 250 CZK doplatek. Akce platí do 31.1.2020. Každý držitel hlavní karty si může objednat celkově 3 vouchery, každý do jiné restaurace.

Voucher v hodnotě 500 CZK do restaurace Malostranská beseda.

Styl navržené gastronomie vychází ze základů české kuchyně, kterou si můžete vychutnat v útulném prostředí, kde se každý host může cítit dobře až domácky. Menu je založeno na domácí výrobě polotovarů, kořenících směsí a kompletních jídel. Podávány jsou i vegetariánská jídla a pokrmy založené na základech racionálního stravování.

Malostranská beseda je vybavena speciálním zařízením, tzv. tankovnami, tzn., že pivo je čepováno nikoli z klasických sudů (kegů), ale z velkokapacitních tanků.  Jedná se o moderní systém nerezových tanků o objemu 10 hl a 5 hl, ve kterých je pivo uloženo v nepropustném polypropylenovém vaku. Při používání tohoto systému nepřichází pivo při čepování vůbec do kontaktu se vzduchem, což má pozitivní vliv na kvalitu a trvanlivost nepasterizovaného piva.

Podmínky:
Platnost voucheru je 6 měsíců od data jeho vystavení. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace  kartou Diners Club, na níž  je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit Diners Club kartou, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný. Voucher není možné uplatnit na denní menu. Nutná rezervace.

Kontaktní údaje:
Restaurace Malostranská beseda
Malostranské náměstí 21, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 257 409 112
email: PUOR@malostranska-beseda.cz
web: www.malostranska-beseda.cz
otevírací hodiny: Po – Ne: 11:00 – 23:00

Běžná cena: 500 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,8 %
Cashback:
10 %
Doporučit