Restaurace

700 CZK do restaurace BeefHouse

Získejte voucher v hodnotě 700 CZK do restaurace BeefHouse Grill&Bar v Praze.

Hlavní myšlenkou konceptu restaurací pod názvem BeefHouse Grill&Bar je nabídnout zákazníkům neopakovatelný gastronomický zážitek s důrazem na čerstvost všech surovin, kvalitní skladování a jedinečné technologie u přípravy pokrmů. Tento Americký koncept je směsí mezinárodní kuchyně “Fusion Cusine” a míchání originálních receptur v moderní kuchyni. Základ je však čerstvost všech surovin a jejich pečlivý výběr.

V prostorách restaurace na vás čeká také bar a “chill out”, kde naleznete široký výběr míchaných nápojů, více než 100 druhů destilátů a světoznáme pivo, které je chlazeno v pivních boxech tak, aby bylo podáváno v nejlepší kvalitě.

Jedinečný lávový Grill s výparníkem na dřevěné uhlí dodá masu nezaměnitelnou vůni a chuť. Tři druhy grilovacích desek rozloží vlákna v mase přesně podle vašeho přání. Nejenom kvalitní surovina dodá tu správnou chuť. Restaurace  je držitelem certifikátu jakosti masa PRIME STEAKS “USDA”, což je ta nejkvalitnější známka jakosti v USA.

Také cukrárna je neodmyslitelnou součástí této restaurace. Domácí výroba moučníků je vždy ve spolupráci špičkových cukrářů. Nechte se zlákat sladkou tečkou na konec příjemného večera a ochutnejte některou ze specialit.

Vinotéka je místem, které vám nabídne široký výběr tuzemských a zahraničních vinných oblastí. Kromě vín určených výhradně na restaurační stoly, si v restauraci můžete koupit každé víno s sebou domů za nižší ceny.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci BeefHouse Grill&Bar v hodnotě 700 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit kartou Diners Club, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
BeefHouse Grill&Bar, Mlynářská 3, 11000 Praha
tel. kontakt: +420 296 150 153
email: office@beefhouse.cz
web: beefhouse.cz
otevírací hodiny: denně 11.00 – 23.00

Běžná cena: 700 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3 %
Cashback:
7,8 %
Doporučit