Restaurace

800 CZK do restaurace Gourmet Pauza

Získejte voucher v hodnotě 800 CZK do restaurace Gourmet Pauza v Praze.

V tomto celodenním podniku je od brzkého rána velký výběr snídaní, v poledne denní menu a večer vás čekají kromě stálého jídelního lístku i zajímavé speciality. Ke skvělému jídlu nabízejí výběrovou kávu, mnoho zajímavých sendvičů, koláčů a domácích dezertů či skleničku prosecca, dobrého vína či šampaňského. V názvu podniku se neskrývá jen pozvání na pauzu, ale je to přesmyčka počátečních písmen majitelek Pavlíny a Zuzany. Podnik je opravdu rodinný, vedou jej matka s dcerou. Do naprostého relaxu vás dostane rodinná atmosféra společně se zajímavým interiérem a středomořskou kuchyní, vylepšenou k dokonalosti kombinací kreativity šéfkuchaře s vlivem moderních gastronomických trendů.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v restauraci Gourmet Pauza v Praze v hodnotě 800 CZK. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou, na níž je voucher vystaven a také je zapotřebí touto kartou uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
Restaurace Gourmet Pauza, Lidická 19, 150 00 Praha
tel. kontakt: +420 257 312 849
email: info@gourmetpauza.cz
web: www.gourmetpauza.cz
otevírací hodiny: pondělí – čtvrtek od 8.00 do 22.30, pátek od 8.00 do 23.00, sobota od 9.00 do 23.00, neděle od 9.00 do 18.00

Běžná cena: 800 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3 %
Cashback:
7,6 %
Doporučit