Restaurace

4 000 CZK do michelinovské restaurace La Degustation

Voucher v hodnotě 4 000 CZK do michelinovské restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise v Praze.

V restauraci La Degustation Bohême Bourgeoise v Praze o jídle přemýšlejí jinak. Chtějí, aby vám přineslo nevšední zážitek. Proto vaří malá jídla, která nabádají všechny smysly a inspirují k zamýšlení. První sousto probouzí zvědavost, druhé přináší soustředěné vnímání, závěrečná sousta rozvášní emoce, vzbuzují pocit nenasycené chuti a dychtivost po dalším chodu.

Jídlo je jako hudba, vzniká souzněním jednotlivých tónů. Nápoj, jímž tu harmonii zapijete, ji může povznést do nečekaných výšin stejně jako náhlé sólo virtuosa, anebo zničit, jako když se přidá falešný zpěv. A proto jejich malá jídla párují s malými degustačními nápoji. Párují nejen vína, ale i ovocné šťávy a piva. Restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise byla v březnu 2012 oceněna Michelinskou hvězdou.

Podmínky:
Platnost voucheru je 6 měsíců od data jeho vystavení. V případě, že účet v restauraci nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci restaurace kartou Diners Club, na níž  je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit Diners Club kartou, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
La Degustation Bohême Bourgeoise
Haštalská 18, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 222 311 234
email: boheme@ambi.cz
web: www.ladegustation.cz
otevírací hodiny: Po – Ne: 18:00 – 24:00

Běžná cena: 4000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,7 %
Cashback:
6,3 %
Doporučit