Restaurace

Oliva Verde Ristorante v Praze

Voucher v hodnotě 1 500 CZK  do restaurace Oliva Verde v Praze

Ristorante Oliva Verde se nachází v historickém centru Prahy, na Staroměstké náměstí s jeho nejhodnotnější památkou, staroměstským orlojem. Prostředí gotického domu „U modré hvězdy“ s románskými základy ze 13. století ve Vás vyvolá pocit slunné Itálie.

V různorodém jídelníčku sestaveném šéfkuchařem Jaroslavem Zahálkou najdete rozmanité druhy těstovin, čerstvých ryb a šťavnatých mas. Samozřejmě nechybí ani italské národní jídlo, pizza. Na závěr můžete ochutnat pravé italské tiramisu, které připravují přímo v cukrárně Grand Café Praha.

Ve vinném lístku najdete vína, která jsou pečlivě vybrané tak, abyste mohli ochutnat něco od každého druhu pestré italské nabídky. Najdete v něm klasická vína jako Chardonnay, Soave Classico či Valpolicella, stejně jako Barolo nebo Amarone.

Podmínky:

Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení. V případě, pokud Váš účet nepřesáhne částku voucheru, je třeba se při odevzdání voucheru zaměstnanci restaurace prokázat kartou Diners Club, na kterou je voucher vystaven. Případný doplatek je třeba uhradit kartou Diners Club, na kterou je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty se nevydává, je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:

Ristorante Oliva Verde
Staroměstské náměstí 479/25, 110 00 Praha 1 – Staré město
tel kontakt: 00420 224 226 878
email: info@olivaverde.cz
webstránka: www.olivaverde.cz
otevírací hodiny: denně: 9:00 – 02:00

Běžná cena: 1500 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
10 %
Doporučit